YILDIZLARIN ÇAMUR BANYOSU

Başarılı yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği, Boyut Film/ Murat Tokat yapımcılığında 1 Mart 2019’da vizyona girecek olan Mucize 2/ Aşk duygu dolu dünyasıyla beyazperdede sinemaseverlerin kalbini fethetmeye hazırlanıyor.  Çekimleri 8 haftada tamamlanan yapım, hikayesiyle izleyici hem güldürecek hem de ağlatacak.
Eylül ve Ekim ayında çekimleri gerçekleştirilen Mucize 2/ Aşk’ın çamur banyosu sahnesinde izleyenler kahkaha dolu anlar yaşayacak. Sonbaharda çekilen çamur banyosu sahneleri, her ne kadar eğlence dolu olsa da çekimler esnasında oyunculara zor anlar yaşattı.
Oyunculardan Mert Turak, Fikret Kuşkan, Erdal Özyağcılar, Sinan Çalışkanoğlu, Deniz Oral, Erol Aksoy ve Meray Ülgen’in  katıldığı çekimler, soğuk hava şartları nedeniyle oyuncular tarafından güçlükle gerçekleştirildi.
SETE İKİ GÜN ARA VERİLDİ
Foça’da Ekim ayında çekilen sahneler, gün boyu sürdü. Önce görevliler tarafından çamura bulanan oyuncular, senaryo gereği denizde yıkanarak eğlenmek zorundaydı. Gün boyunca süren çekimler başarıyla tamamlansa da çekim sonrasında Erdal Özyağcılar ve Fikret Kuşkan  hastalandı. Yönetmen Mahsun Kırmızıgül ise sete iki gün ara verdi.
FARKLI VE EVRENSEL BİR HİKAYE!
Mucize 2/ Aşk Doğu’nun bir dağ köyünde yaşayan engelli Aziz ile görücü usulü evlenen  Mızgin’in büyük dramını ve yaşama tutunma hikayesini anlatıyor. Gerçek bir hikayeden yola çıkılarak yazılan filmin çekimleri Foça, İzmir ve Kars’ta yapıldı. İlk filmi 4 milyon kişi tarafından izlenen Mucize filminin devamında Mızgin (Biran Damla Yılmaz) ve kocası Aziz (Mert Turak) ailelerine haber vermeden yaşadıkları köyü terk edip bilmedikleri bir dünyaya, batıya doğru yolculuğa çıkıyor. Kötülerin ve önyargılı insanların her yerde var olduğu dünyada sevgi ve bağlılıkla ayakta kalmaya çabalayan Aziz ve Mızgin, hayata tutunmayı, çalışmayı ve dostluğun önemini öğreniyor. Mucize 2/ Aşk filmi bu toprakların daha önce hiç görmediği farklı ve evrensel hikayesi ile adından çok söz ettirecek.