YEŞİLÇAM SAHNEDE İZDİHAMI!

 

Yeşilçam şarkılarını, dönemin ruhuna uygun bir mizahla harmanlayarak muhteşem bir sahne şovuna imza atan ‘Yeşilçam Sahnede’ ekibi, bu kez Antalya Devlet Senfoni Orkestası’yla birlikte Atatürk Kültür Merkezi’nde unutulmaz bir konser verdi. Yılbaşı öncesinde ‘Yeni Yıl Konseri’ ile Antalyalı sanatseverleri mest eden ‘Yeşilçam Sahnede’ salona sığmadı. Müzik Direktörlüğünü Serpil Günseli’nin yaptığı ‘Yeşilçam Sahnede Kabare’ ekibi Uğur Babürhan, Behzat Uygur, Semiramis Talita, Süheyl Uygur ve Ömer Yılmaz’dan oluşan oyuncu ve solist ekibine eşlik eden Anıl Edebale Şefliği’ndeki Antalya Senfoni Orkestrası, tıklım tıklım dolan salonda şölen havası yaşattı.

SAHNE ARKASINA BİLE İZLEYİCİ ALINDI!

Daha önce Antalya Film Festivali kapsamında Antalya’da ilk kez sahne alan ‘Yeşilçam Sahnede Kabare’ için Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan konser salonu gösteriden yaklaşık bir saat önce tamamen doldu. Yer bulamayan izleyiciler bir ilki gerçekleştirerek kabareyi sahne arkasından izledi. Gösteri boyunca eğlencenin doruğuna varan izleyiciler, Yeşilçam dönemini günümüz yorumuyla ve mizahla buluşturarak, o dönemin şarkılarıyla müzik ziyafeti veren ‘Yeşilçam Sahnede’ gösterisiyle keyif ve kahkaha dolu bir üç saat geçirdi.

ANTALYA’DA YENİ KONSERLERİN SÖZÜNÜ VERDİLER

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerine de adeta bir saygı duruşu niteliği taşıyan gösteri boyunca, birçok Yeşilçam sanatçısını anan usta sanatçılar, seyircileri de interaktif şekilde oyunun içine dahil etti. Gösteri sonunda ayakta alkışlanan Yeşilçam Sahnede Kabare ekibi, “En kısa zamanda tekrar görüşeceğiz. Yeni yıldan kısa süre sonra tekrar Antalya’da sizlerle olacağız. Böylesine büyük bir ilgi için hepinize teşekkür ediyoruz” dedi.