WİLMA ELLES’TEN NİŞANLISINA SORU

KEREM GÖĞÜŞ’Ü HEYECANLANDIRAN SORU

Wilma Elles, işadamı nişanlısı Kerem Gögüş’ün konuşmacı olarak katıldığı konferasta ona eşlik etti. Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi’nin davetlisi olarak ‘Kariyer Zirvesi’ başlığı ile konuşma yapan Kerem Gögüş’e konuşmasının sonunda öğrenciler, merak ettiklerini sordular. Bir ara nişanlısı Wilma Elles’in de soru sormak için mikrofonu aldığını gören Göğüş, önce heyecanlandı, sonra da Elles’in sorusunu yanıtladı. Elles ‘şirketinize çok genç yaşta hiçbir destek almadan kurdunuz. Bunu nasıl başardınız? Bana bunu anlatmıştın ama burada da sormak istedim’ dedi. 2013 yılında 3 milyon 800 bin öğrencinin oylarıyla YÖK ve TÖK tarafından “En başarılı genç iş adamı” ünvanı alan başarılı işadamı Kerem Göğüş ‘Sık sık üniversitelerde konuşma yapıyorum. İlk kez çok heyecanlandım. Wilma’nın de bu kez bir soru sordugunda olması beni hocanın karşısında sınavdaymışım gibi hissettirdi’dedi.

Ögrenciler konferanstan sonra hem iş adamı Kerem Göğüş’le hem de Wilma Elles le bol bol hatıra fotoğrafı çekmeyi ihmal etmedi.
Panelin sonunda Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Marka Kulübü başkanı Efsun Büşra Köseoğlu Kerem Göğüş’e katkılarından dolayı plaket takdim etti.