UYGUR KARDEŞLER’DEN MÜTHİŞ KABARE!

Tiyatro geleneğinden gelen Süheyl ve Behzat Uygur, bambaşka bir projeyle bir süredir hayranlarının karşısına çıkıyorlar. Geçmişten günümüze şov ve eğlence dünyasındaki yadsınamaz başarılarıyla tanınan ikili, bu defa ‘Yeşilçam Sahnede’ kabaresi ile seyirciyi o özlenen samimi, sevgi dolu zamanlara götürecek. Yeşilçam filmlerinin siyah beyaz döneminden günümüze akıllardan çıkmayan, 7’den 70’e herkesin ilgi ve sevgiyle izlediği filmlerin ve hafızalara yer etmiş şarkıların günümüz yorumuyla ve mizah sosuyla izleyici karşısına çıkacağı ‘Yeşilçam Sahnede’ kabaresi en gencinden, en yaşlısına tüm sinema ve müzikseverleri aynı paydada buluşturmayı hedefliyor. ‘Yeşilçam Sahnede’nin bir sonraki gösterimi 20 Eylül’de Zorlu Eataly’de gerçekleştirilecek.

Gösteride, Süheyl ve Behzat Uygur, Uğur Babürhan, Dilan Çıtak, Ömer Yılmaz’dan oluşan oyuncu ve solist ekibine, yurt içi ve yurt dışında bir çok ödül almış müzik direktörü Serpil Günseli’nin şefliğindeki orkestra eşlik ediyor. Proje tasarımı ve yönetmenliğini Uğur Babürhan üstlendiği ‘Yeşilçam Sahnede’nin, koreografisinde ise Ömer Yılmaz imzası bulunuyor.

‘Yeşilçam Sahnede’ ; Mavi Boncuk, Aşkın Kanunu, Ateş Böceği gibi 40 şarkıdan oluşan repertuvarıyla, canlı performansları ve özel tasarlanmış kostümleriyle hem göze hem kulağa hitap ediyorlar. Seyirci, Türk sinemasının en sevilen şarkılarını dinleyip nostaljik bir yolculuğa çıkarken, aynı zamanda mizah unsurlarıyla bezeli bol kahkahalı sahne şovunda günün tüm stresini atacak.

‘Yeşilçam Sahnede’ kabaresinde, orkestranın arkasına kurulan dev ekranda ise gece boyunca Türk filmlerinden ve özel çekimlerden oluşan, bu gösteri için tasarlanan bir video art gösterimi yapılıyor.