Ünlü fenomeni 1 günde 90 bin kişi izledi!

Sosyal paylaşım sitesi Vine’da ‘Büyücülük ve Sihirbazlık Okulu’nda Bir Türk’ konulu 7 tane videosuyla 20 milyonun üzerinde kişi tarafından izlenen 600 bin takipçili Vine fenomeni Barbaros Dikmen’in başrolde yer aldığı ‘Sihirbazlık Okulunda Bir Türk’ filminin teaser’ı yayınlandı. 22 Mayıs’ta vizyona girecek olan filmin teaseri Youtube’da yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gördü ve 1 günde 90 bin kişi tarafından tıklandı. Teaser’ın altına ‘Son dönemde en merakla beklediğim film’, ‘En beğendiğimiz Vine serisinin sinemaya aktarılmasına çok mutlu olduk’ gibi yorumlar yapıldı.

 Senaryosunu Erdi Dikmen ve Sercan Ateş’in birlikte yazdığı yazdığı, yapımcılığını Engin Yıldırım / İron Film’in  üstlendiği proje  ‘Bir Türk büyücü okuluna kabul edilirse neler olur?’ fikriyle yola çıkıyor. Filmde Mehmet Koçero (Barbaros Dikmen) karakterinin, mazbut bir aile hayatı yaşarken, büyücülük okuluna kabul edilmesiyle başına gelen eğlence  dolu maceralar fantastik bir dille anlatılıyor.

‘Sihirbazlık Okulunda Bir Türk’te Barbaros Dikmen’in yanısıra, Selen Seyven, Abdullah Enes  Atiş, Levent Aykul, Ayçe Abana, Ebru Karanfilci ve Sadi Celil Cengiz’le birlikte sürpriz oyuncular yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=trw-dGy5fpk