“TÜRKİYE’NİN EN GLOBAL SESİ”

Başarılı sanatçı Aynur Aydın’ın ‘Salla’ isimli yeni teklisi 30 Ekim’de Seyhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.  Sözleri Genco Ecer’e, müzik ve aranjesi Bertan Asllani’ye ait şarkının klibinin çekimleri Lazzoni Hotel’de gerçekleştirdi. Sanatçıya, kendisi gibi Münihli bir model olan Nicolas Krohn eşlik etti. Yönetmen koltuğunda Nihat Odabaşı’nın oturduğu ‘Salla’ klibi, Pazartesi günü müzikseverlerle buluştu. 

Aynur Aydın “Nihat Odabaşı ile ilk kez beraber çalışıyorum. Klibi çekmeden önceki akşam heyecandan uyuyamadım, belki 15. klibim ama Nihat Odabaşı yönetmen koltuğunda olunca heyecan yaptım.  Bu benim hayalimdi” dedi.

ODABAŞI: “AYNUR’UN KAMERAYLA BAĞLANTISI ÇOK İYİ”

Türkiye’nin en iyi klip yönetmenlerinden Nihat Odabaşı da “Aynur’la ilk kez çalışıyorum. Kliplerini çok beğendiğim bir şarkıcıydı. Kamera Aynur’u seviyor, Aynur da kamerayı seviyor. Kendisi kamerayla bağlantısı çok iyi olan bir sanatçı. Yaptığı müziği ve işleri çok takdir ediyorum. Klipte eski Türk filmlerini anımsatan planlar kullandık”  açıklamasını yaptı.

Kısa sürede yaklaşık 200 bin kişi tarafından izlenen klibe, “Ooo kral geri döndü, efsane olmuş”, “Aynur Aydın çok değerli ve kaliteli içerikler üretiyor. Değeri ölçülemez”, “Türkiye’nin en global sesi” gibi yorumlar yapıldı.