STİL İKONU HAYRETTİN!

LuckyRed/Shebnem Askin yapımcılığındaki ‘İlk Öpücük’, 20 Ekim’de vizyona girmeye hazırlanıyor. Murat Yıldırım ve Özge Gürel’in başrolünü paylaştığı filmin en renkli karakterlerinden biri ise Hayrettin olacak. Filmde Necati karakterini canlandıran Hayrettin, hem kostümleriyle, hem de gizli yeteneği olan sesiyle filmde arz-ı endam edecek. Senaryo gereği ses yarışmasına katılmaya hazırlanan Hayrettin, star havasıyla çok konuşulacak.

‘KOSTÜMLERİ İLK GÖRDÜĞÜMDE ŞAKA ZANNETTİM’

Hayrettin, çok eğlendiği Necati karakterinden bahsederken ‘Kostümleri ilk defa gördüğümde bana şaka yapıyorlar zannettim ama sonra karakterim aklıma geldi ve işte tam bir Necati kostümü dedim . Necati sürekli sahne ışıkları altında yaşayan kendini popstar gibi gören hafif saf, ailesine bağlı kız kardeşini çok seven babasının gözünde hiçbir baltaya sap olamayan bir karakter’ ifadelerini kullandı. Normalde de giyimine dikkat ettiğini belirten Hayrettin ‘Necati’nin kostümleri kadar çarpıcısını giymemiştim. Ama sette şöyle bir olay başıma geldi. Set sabah çok erken olduğu için ben de üzerime giyebileceğim rahat bir gömlek tişört almıştım. Sete gittiğimde rol arkadaşlarım bana ; E sen ne zaman giydin kostümünü deyince. Bende o saatten sonra ‘’Arkadaşlar bu tişört benim ‘’ diyemedim ‘ sözleriyle espri yaptı.

Sosyal medya hesaplarında zaman zaman şarkı söylediği videoları paylaşan ve büyük beğeni alan Hayrettin ‘Şarkı söylemeyi sevdiğim doğrudur. Özellikle duşta, apartmanda ve hamamda .Şu anda bunu keyfi yapmayı çok seviyorum. Ama neden profesyonel anlamda olmasın’ diyerek albüme de yeşil ışık yaktı. İlk Öpücük filminin dağıtımını ise TME üstleniyor.