SONGÜL TOPRAK ÖZSAN RE/MAX AİLESİNDE!

23 yıldır Akmerkez’de Arçelik mağazası bayii bulunan Songül Toprak Özsan, gayrimenkul sektöründe lider firma RE/MAX ailesine dahil oldu. Etiler/ Nispetiye Caddesi üzerinde yurtiçi ve yurtdışı gayrimenkul danışmanlığı hizmeti verecek olan Songül Toprak Özsan, RE/MAX Mia ofisi için verdiği açılış davetiyle dostlarıyla buluştu.

Özsan’ın sektöre katılımını kutlayan isimler arasında Can Kıraç, Yalvaç- Filiz Ural, Alp- Alev Özsan, Pakize Suda, Zeynep Çiller, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Ayten Danışman, Asena Bayhan, Pınar Tezcan, Ayşe Slevogt, Ebru Kumova, Zelal Kırmızıtoprak, Meltem Tepeler, Sevgi Toprak Tunga, Sena Gülay, Serap Ezgü, Çiğdem Özer, Banu Kavak, Neslihan Karaağaç, Ebru Aygün, Şenay Evren Gürvit, Av. Ece Güner Toprak, Altın Mimir, Serra Abbasoğlu, Zerrin Yıldırım, Ayşegül Kiper, Adile Özdağ, Yaprak Baltacı, Alev Duran, Başak Atiyas, Aysun Cora, Nalan- Canan Alpay, Petek Geçgören, Aysun Koyuncu, Pınar Zülfikar, Gülay Özmen Üstündağ, Saffet Emre Tonguç gibi isimler hazır bulundu. Özsan’ın yeni ofisini ziyaret eden misafirleri, kendisine kutlama mesajlarını ilettiler. Davete sosyetenin ünlü isimleri akın etti.

Can Kıraç, ‘Bu yaşıma rağmen Songül’den bir ev almayı hayal ederim. Hayal ederim diyorum ama o kadar param yok, emekliyim. Ben hepinizi, başta Songül ve ailesini kutluyorum. Bir de şuna inanırım. Benim uğurum vardır. Zannediyorum ki bunu buraya vermiş olacağım’ sözleriyle kurdeleyi kesti. Şıklığı ve zarafetiyle dikkat çeken Songül Toprak Özsan, Can Kıraç’a bu güzel sözlerinden dolayı teşekkür etti.

KAYINVALİDESİ İÇİN GÜL DOLU PASTA KESTİ

Songül Toprak Özsan, ayrıca bu mutlu gününde kayınvalidesi Alev Özsan’ın doğumgününü de kutlamayı ihmal etmedi. Baştan aşağı pembe güllerle bezeli ‘Canım Anneme’ yazan kutlama pastasını beraber kesen Songül Toprak Özsan ve Alev Özsan konuklar tarafından da büyük alkış aldı.