SİNEMADA YILIN BABA VE KIZI OLDULAR!

Melis Sezen,  Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği, Boyut Film/ Murat Tokat yapımcılığında vizyona girecek filmde deneyimli isim Fikret Kuşkan’ın kızını oynuyor. Kısa bir süre önce vizyona giren Şampiyon Bold Pilot filminde de baba ve kızı oynayan iki ünlü oyuncu, sinema dünyasında ‘Yılın Baba ve Kızı’ olmaya aday.

Hayat Bazen Tatlıdır , Siyah İnci gibi dizilerin yanı sıra, Tilki Yuvası, Şampiyon Bold Pilot  ve Dünya Hali sinema filmleriyle de adından söz ettiren başarılı oyuncu Melis Sezen, yakında vizyona girmeye hazırlanan Mucize 2/ Aşk filminde canlandırdığı Beren karakteriyle çok konuşulacak.

Melis Sezen, bu ilginç rastlantıyla ilgili duygularını “Şampiyon Bold Pilot’ta benim babam rolünü usta oyuncu Fikret Kuşkan canlandırıyordu. Kendisine inanılmaz derecede hayranım. Mucize 2/ Aşk’ta ise yine babamı Fikret Kuşkan’ın oynadığını öğrendiğimde havalara uçtum. İki filmin setinin arasında çok uzun zaman yoktu ve kamera ekibi ise aynı ekipti. Kamera ekibi bizi tekrar baba kız olarak sahnede görünce şoka girip ‘Nasıl yani siz yine mi baba kızsınız? Resmen yılın baba kızı’ demişlerdi. Benim için inanılmaz gurur verici bir şey Fikret Kuşkan’la oynamak ve onun ikinci defa kızını canlandırmak” cümleleriyle anlattı.

 SENARYOMUN KÖŞESİNE ‘SICACIK’ YAZDIM

 Mucize 2 Aşk’ın çok özel bir proje olduğunu vurgulayan Sezen, “İlk filmi izlediğim zaman inanılmaz etkilenmiştim ve her zaman Mahsun Kırmızıgül filmlerindeki o sinematografi ve oyuncuların geçirdiği o samimiyete hayran kalmışımdır. Mahsun Kırmızıgül’le çalışmak benim için müthiş bir şeydi” açıklamasında bulundu.

 Melis Sezen ayrıca,  filmi herkesin izlemesini tavsiye ederek “Okuma provasını yaptığımız ilk gün, prova bittiği an kendi senaryomun sağ alt köşesine “sıcacık” yazdım. Çünkü tam olarak hissettiğim buydu. Sıcacık bir film, sıcacık duygular, bir o kadar gerçek bir o kadar zor bir o kadar mutluluk ve umut dolu tam anlamıyla hayatın ta kendisi. Güneş gibi sıcak bir enerjiyle anlatıyor iç içe bir sürü karakterin duygularını ve hikayesini” ifadelerini kullandı.