SİBEL CAN’IN LEOPAR ŞIKLIĞI

Haziran ayında müzik marketlerde yerini alan ve kısa sürede dinleyicilerin gönlünde taht kuran ‘Yeni Aşkım’ albümüyle çok konuşulan ünlü sanatçı Sibel Can, önceki akşam Antalya’daki Sueno Hotel’de muhteşem bir sahne performansına imza attı.  Tüm konukların yeni albüm şarkılarını ezbere söylemesiyle, hem şaşıran hem de mutlu olan Sibel Can, Nur Yerlitaş imzalı leopar desenli kıyafetiyle de geceye damga vurdu. Geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendiren Can, sahneden alkışlarla uğurlandı. Sibel Can, bazı şarkılarını istek üzerine iki kez seslendirdi.

İKİNCİ KLİP ‘SENDEN BAŞKA KİMSEM YOK ŞARKISINA GELİYOR’

‘Kuyu’ adındaki hareketli şarkısıyla çıkış yapan Can’dan ikinci klip müjdesi de geldi. Sanatçı, ikinci klibini albümün favori şarkılarından olan Bülent Özdemir ve Günay Çoban imzalı ‘Senden Başka Kimsem Yok’ şarkısının akustik versiyonuna çekecek. Klibin yönetmen koltuğunda ise Tamer Aydoğdu oturacak. 

KONSER MARATONU BAŞLIYOR!

Eylül sonuna kadar 34 konser verecek olan yıldız sanatçının konser maratonu Ege Turnesi ile başlıyor. Sibel Can, önümüzdeki hafta 17 Temmuz Ayvalık, 18 Temmuz Altınoluk, 20 Temmuz Çeşme, 17 Ağustos Bodrum, 18 Ağustos Kuşadası, 19 Ağustos Marmaris ve 20 Ağustos Datça’da 7 konserlik bir turne programıyla yine unutulmaz performanslar sergileyeceği etkinliklerle müzikseverlerle buluşacak.