‘SEN KİMİNLE DANS EDİYORSUN?’ GELİYOR!

Leyla ile Mecnun, Bana Masal Anlatma, Kara Bela ve Zoraki Kahraman adlı yapımlarla televizyon ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden biri haline gelen Burak Aksak, yepyeni bir filmle izleyici karşısına çıkacak. BKM yapımcılığında Burak Aksak’ın yönettiği ‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun?’ filminin çekimleri ağustos ayında başlıyor. Yapımda Binnur Kaya, Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu’na; Berat Yenilmez, Nergis Öztürk, Okan Çabalar’ın da bulunduğu güçlü bir kadro eşlik ediyor. Beş hafta sürecek olan ‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun?’un çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilecek. Müzik, aşk, dans ve romantizm dolu film, yeni sinema sezonunda izleyiciyle buluşacak.

ONLARI AŞKIN DANSI İYİLEŞTİRECEK

‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun?’ aynı zamanda Sana Bir Sır Vereceğim, Çilek Kokusu ve No: 309’la hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir’in ilk sinema filmi olma özelliğini taşıyor. Ayrıca sinemaseverlerin özlediği oyuncu Binnur Kaya, bu filmle dört yıl sonra beyazperdeye muhteşem bir dönüş yapacak.

‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun?’ da bunalım yaşayan Aysel (Demet Özdemir) ve psikiyatrist olmaya çalışan Selim’in, (Uraz Kaygılaroğlu) mahallede yaşayan ve dans hocası olmaya çalışan emekli beden öğretmeni Şengül ile (Binnur Kaya) yollarını kesiştiren kaderin, onlara hayatta gerçek başarının bir hayalin peşinden gitmek olduğunu öğretmesi anlatılıyor. Aysel ile Selim’e aşkın dansını öğretecek olan Şengül, aşk ile kahkahanın, dans ile dostluğun kesiştiği eğlenceli bir komedinin kapılarını aralıyor.