ŞAHAN GÖKBAKAR’DAN İLGİNÇ ANI!

 

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ‘Kayhan’ filmiyle İzmir’in hemen ardından Ankara’da bulunan AnkaMall Alışveriş Merkezi’nde de hayranlarıyla buluştu. Meydana kendisini bekleyen kalabalığın arasından güçlükle gelen Şahan Gökbakar, ortaokul, lise ve üniversite yıllarını geçirdiği Ankaralılar’a “Çok güzel bir kalabalık, ben de öğrenciyken burada vakit geçirirdim. Sizin sevginizi görmek çok güzel” dedi. Filmin yönetmeni Togan Gökbakar da, çığlıklarla karşılandıkları sinema salonunda “Ankara’da olmak çok güzel, çok mutluyuz. Diğer şehirleri kıskandıracak efsane bir selfie çekelim” diyerek izleyiciyle beraber poz verdi. Dakikalarca yoğun ilgiden dolayı aracına gidemeyen Şahan Gökbakar, kimseyi kırmadan herkesle poz verdi.

15 yıl yaşadığı Ankara’da nostalji yapan Gökbakar “Bizim zamanımızda telefon yoktu, burada öyle geçti çocukluğumuz. Öğrencilik döneminde burada bir restoranda yemek yedik. Elimi cebime bir attım para yok. Ev Çayyolu’nda 25 km, kimliği bıraktım otobüse bindim, geri geldim. Kimliğimi aldım, tekrar otobüse bindim. İstanbul’da her gün bu yolu gidiyoruz ama bunu hiç unutamam” dedi.

ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU İSTİYORUM

Gökbakar, “Üçüncü çocuğu istiyorum, Selin’le paylaştım duymazlıktan geldi ama bir daha paylaşacağım. Ben kalabalık aile seviyorum. Onun 2-3 sene bu konuyu gündeme alacağını düşünmüyorum. Benim hayatımdaki en değerli servet ailem” şeklinde konuştu.

“YOUTUBERLAR’I DESTEKLEMEK LAZIM”

Son dönemde sinema filmlerinde başarılı gişeler elde eden youtuberlar hakkında yorumu sorulan Şahan Gökbakar “Sinemada ne kadar güzel şeyler olursa o kadar seyirci artar, ben de bunu çok isterim. Herkesi desteklemek lazım. Milyonlarca insan takip ediyorsa, demek ki ilginç bir şey yapmış. Bu insanların bir özelliği var ki izleniyor. O yüzden onları hor görmeyeceksin, kıskanmayacaksın. Helal olsun diyeceksin. Denmesi gereken bu. Benim de videolarım youtube’a kona kona internet üzerinden yayıldı. O yüzden arkadaşları çok iyi anlıyorum” cevabını verdi.