RÜYA GELİNLER

Ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün beşinci filmi ‘Vezir Parmağı’ bugün (25 Ocak) beyazperdede sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Yılın en çok ses getiren ve merakla beklenen film her sahnesiyle çok konuşulacak. Dizi filim dünyasının sevilen ismi Feride karakterine can veren Ece Uslu ile sahne dünyasının  ünlü sanatçısı Gülbahar rolündeki Gülben Ergen aynı anda oynadıkları bir sahnede giydikleri kıyafetlerle göz doldurdular.  Yapımda yer alan çok renkli ve sıra dışı bir bölüm için gelinlik giyerek kamera karşısına geçen deneyimli oyuncular film setinde görenleri güzellikleriyle büyülediler. 12 Ülke ile aynı anda vizyona girecek olan Vezir Parmağı, yaklaşık olarak 900 salonda vizyona girmesi planlanıyor.

 Ece Uslu(Feride) ve partneri Necmi Yapıcı(Kamil)nın  ilginç ve eğlenceli diyalogları da herkesi güldürken; Mahsun Kırmızıgül (Hamdullah) ve Gülben Ergen (Gülbahar) beyazperdede sıcacık bir aşk öyküsünün kahramanları olarak, destansı bir sevdayla herkesin içini eritecek bir hikayeye imza atacaklar.

 31 KADININ HİKAYESİ

Kadim Anadolu’nun bir köşesinde eski zamanlarda yaşayan 31 kadının hikayesinin anlatıldığı Vezir Parmağı, izleyiciyi kadınların gizli kalmış dünyalarına götürecek.  Kocalarını, babalarını ve çocuklarını 25 yıl önce savaşta yitirmiş olan 31 kadın hikayesi, izleyenleri başka bir dünya ile tanıştıracak. İzleyicinin yer yer gözyaşlarına boğulacağı, yer yer kahkahalar atacağı film; kadın ruhunun gücünü, inceliklerini ve duygusal yönlerini gözler önüne serecek.