POSTA KUTUSU ŞANGAY’DA AÇILIYOR!

  Yeni sezonda sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan ‘Posta Kutusu’ filmi prömiyerini 20. Uluslararası Şangay Film Festivali’nde gerçekleştirecek.  17- 26 Haziran tarihleri arasında Çin’in Şangay kentinde ilk gösterimini yapılacak olan film, iddialı dramatik örgüsüyle yüzlerce film arasından seçildi.  Yapımcılığını Nedim Zeper ve Mahmut Keçici’nin üstlendiği filmin yönetmenliğini de Barış Kırımşelioğlu yapıyor.

 Senaryosunu Barış Kırımşelioğlu  ve  Ali Buhara Mete’nin birlikte kaleme aldığı ‘Posta Kutusu’, aralarında İsmail Demirci, İnan Ulaş Torun, Ozan Osmanpaşaoğlu, Tuğçe Karabacak, Öner Ateş, Ali Buhara Mete, Tuncer Salman, Yılmaz Meydaneri, Bedirhan Soral, Mert Asker, Eylül Soğukçay gibi oyuncuların bulunduğu güçlü kadrosuyla da dikkat çekiyor. Amasra’da çekilen ‘Posta Kutusu’, beş haftada tamamlandı.

 SEYİRCİ VİCDANIYLA YÜZLEŞECEK

 Seyircinin vicdanıyla yüzleşeceği ‘Posta Kutusu’nda  tek hayali askerlik yapmak olan Adem’in, çocukluk arkadaşı Nihat’la birliğe teslim olmaya giderken kaza yapması üzerine yaşadıkları psikolojik süreç, Nihat’ın hayatını Adem’e bakmaya adaması ve sahte bir askerlik celbi hazırlamasından sonra ortaya çıkan büyük sır konu ediliyor.