OSMAN’IN İLK HEDEFİ: DEMET AKALIN

Recep İvedik 4 adlı filmiyle yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamı elde ederek,  ‘Tüm Zamanların En çok İzlenen Türk Filmi’ne imza atan Şahan Gökbakar’ın merakla beklenen yapımı ‘Osman Pazarlama’nın vizyonu için geri sayım başladı.

19 Şubat’ta Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona girecek olan yapım sürprizlerle dolu senaryosuyla sinemaseverleri koltuklarına kilitleyecek.

Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı Osman Pazarlama’da konuk olarak ünlü şarkıcı Demet Akalın yer aldı. Demet Akalın, kendi klibi ‘Nasip Değilmiş’ ten sonra ilk kez uzun metrajlı bir filmde eşi Okan Kurt’la birlikte oynadı.  Jet sosyetenin bulunduğu bir köşkte verilen davete, ürünlerini pazarlamak için giden Osman’ın (Şahan Gökbakar) ilk gözüne kestirdiği yatırımcı olan Demet Akalın, verdiği şaşırtıcı tepkiyle Osman’ı iyice hırslandırarak, çok sürpriz gelişmelere sebep oluyor.  Filmde kilit bir rol üstlenen Akalın, kendisini canlandırdığı rolü ve Osman’la olan diyaloglarıyla herkesi kahkahalara boğacak. Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın üstlendiği Osman Pazarlama, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın (Şahan Gökbakar) macera dolu hikayesini anlatıyor.