MUSTAFA CECELİ’DEN RUSYA ÇIKARMASI!

 

‘Simsiyah’ adlı albümü doğum günü olan 2 Kasım’da raflarda yerini alan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli hız kesmiyor. Türkiye’de en çok konser veren isimlerin başında gelen Ceceli, bu kez Rusya’yı fethetti. Ceceli, 22 Kasım’da Rusya’nın en iyi konser salonu olarak bilinen Vegas City Hall’da görkemli bir geceye imza attı. Sultansoy Yapim ve Azstudio işbirliği ile gerçekleştirilen konseri yaklaşık 1500 kişi izledi. Rusya’da ilk kez konser veren Ceceli’nin iki saat boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdiği etkinlik için dünyanın dört bir yanından seyirciler konser alanında toplandı. Mustafa Ceceli, konuklara Rusça ‘Moskova sizi seviyorum’ diyerek büyük alkış aldı. Sanatçının birkaç şarkısında da Moskova’nın ünlü dansçıları muhteşem koreografileriyle performans sergilediler.

Azerbaycanlılar, Ruslar, Tatarlar, Özbekler ve diğer Türk milletlerinden müzikseverlerin coşkuyla izlediği konserde, seyircilerin arasına giren Ceceli’yle konsere gelenler fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Sürprizlerle dolu bir sahne performansı gerçekleştiren sanatçı, orkestrasından bir müzisyenle darbukada düello yaparak izleyenlere unutulmaz bir şov sundu. Türk kültürünü de Rusya’da tanıtan sanatçı, konser sonrasında Moskova’da kalarak eşi Selin İmer’le ülkenin tarihi ve turistik yerlerini de ziyaret etti. Vegas City Hall ekibinin de ‘Biz bugüne dek böyle etkinlik görmedik. Bu sanatçıda sihirli bir şey var’ yorumunda bulunduğu öğrenildi.

RUSYA’DA KONSERLER DEVAM EDECEK!

Mustafa Ceceli ise mutluluğunu “Konser çok iyi geçti. İtalya’dan, Amerika’dan, Azerbaycan’dan dahi gelenler vardı. Herkes konser finalinde bir sonraki etkinliği öğrenmek için mesajlar yağdırmaya başladı. Bu Rusya’daki bir dizi konserin başlangıcı olacak gibi görünüyor” cümleleriyle paylaştı.