MURAT YILDIRIM’IN ÇOCUK ÖZLEMİ!

LuckyRed/ Shebnem Askin yapımcılığında 20 Ekim’de vizyona giren ‘İlk Öpücük’ filmini oyuncular Murat Yıldırım ve eşi İmane Elbani, Hayrettin, senarist Çağlar Yurt ve yapımcı Shebnem Askin, Bursa’da Podyum Park AVM’de sinemaseverlerle birlikte izledi. Gösterim öncesinde gazetecilerle buluşan Murat Yıldırım, ‘Filmimizi çektiğimiz şehirdeyiz. Buranın seyircisi zaten muhteşem. Mudanya ve Bursa’da çekimlerimizi gerçekleştirdik. Burada çok güzel ağırlandık. Filmimizin komedisi de çok, ben çok eğlendim. Seyirciler memnun kalacaktır’ şeklinde konuştu.

Yıldırım, eşiyle sürekli bir arada olmaları hakkında soru soran basın mensuplarına ‘Hayat arkadaşı denilen şey bu işte. Evlenip de ayrı ayrı kalmak çok hayat arkadaşlığına göre bir şey değil. Bu şekilde olması çok hoşuma gidiyor. Film çekimlerinde de yanımdaydı. Ben her zaman öyle arzu ediyorum. O yanımdayken çok iyi hissediyorum’ diyerek aşk dolu sözler söyledi.

Kendisine sesinin güzelliğiyle ilgili yorumlarda bulunulan Hayrettin ise ‘Çok keyifli bir filmdi. Benden tam öyle şapşik abi olur. Kız kardeşim olsa böyle olurdum. Her daim şarkı söylüyorum. Filmde, banyoda, sokaklarda’ şeklinde konuşarak müziğe karşı sevgisini ifade etti.

Murat Yıldırım ve eşi İmane Elbani’nin seyirciler arasında bulunan Yıldırım’ın minik hayranını kucağına alıp dakikalarca sevmesi ise renkli görüntülere neden oldu.