MURAT CEMCİR DAYAK YEDİ!

Komedi dünyasının en sevilen ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrolünü paylaştığı ‘Ailecek Şaşkınız’ 2 Mart’ta vizyona giriyor. Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği TR 40 33 Productions yapımcılığında beyazperdede yerini alacak filmin ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Youtube’da günlerce trend videolarda zirveye yerleşen teaser, sinemaseverlerin beğenisini toplarken filmin kamera arkası görüntüleri de çok konuşulacak. ‘Ailecek Şaşkınız’ın hem yapımcısı, hem de başrol oyuncularından biri olan Murat Cemcir’in, deneyimli oyuncu Mustafa Alabora’dan dayak yediği sahneler ilk kez ortaya çıktı.

EN ÇİLELİ YAPIMCI!

Çekimlerde Alabora’nın, kendisine tokat attığı sahnenin çekimlerini yönetmen Selçuk Aydemir defalarca tekrarlayınca Cemcir’in isyan ettiği öğrenildi. Ünlü oyuncu sahnelerde zorlandığını itiraf ederek “Çok güzel ve sağlam tokatlar yedim. Mustafa abi’nin eli baya ağırmış. Sahnenin gerçekçi olmasını istedik ama Mustafa abi’nin sağolsun elini korkak alıştırmayacağını düşünemedik. Gözümden bir damla yaş gelirken içim büyük okyanustu… O sahneden sonra bir ay çorba içtim çünkü çenem ödem tuttu…Yanağım renk değiştirdiği için çekimlere ara vermek zorunda kaldık” diyerek espri yaptı. Yönetmen Selçuk Aydemir ise “Tuğlaya vursak aynı ses çıkar” yorumuyla herkesi güldürdü. Cemcir’in çilesi bununla da bitmedi, set arasında oyuncuyla güreşen Selçuk Aydemir’in Cemcir’i tuş etmesi de renkli dakikalara sebep oldu. Bir başka sahnede de rol arkadaşı Ahmet Kural ile birlikte dayak yiyen Murat Cemcir “İzleyiciler zevk alabilir ama ben çekimleri acıyla karışık bir mutlulukla tamamladım. Çok mutluyum çünkü artık dayak yemiycem.” şeklinde konuştu.

AHMET KURAL- SAADET IŞIL AKSOY’DAN MİMİK DÜELLOSU!

‘Düğün Dernek’ filmlerindeki meşhur Sivas Halayı ile kitlelerin beğenisini kazanan Ahmet Kural, Ailecek Şaşkınız’’da da  seyircisinin karşısına ‘Yaradana Kurban’ şarkısını rol arkadaşı Murat Cemcir’le beraber  sürpriz isimlerle düet yaparak; yeni bir trendin fitilini de ateşleyecek. Sosyal medyada ‘Mimik Kral’ olarak adlandırılan Kural ve Saadet Işıl Aksoy’un karşılıklı mimik atışması ise sinemaseverleri kahkahaya boğacak.

SAADET IŞIL AKSOY, AHMET KURAL’IN İFADESİNİ ALDI

Bazı sahneler için sette sürekli ağırlıklarla çalışan ve şınav çekerek spor yapan Ahmet Kural, polis memuru Elif (Saadet Işıl Aksoy)’in ifadesini aldığı sahnelerde ise aşık olduğu kadını baştan çıkarmak için performansının doruklarına çıktı. Kural’ın rol arkadaşı Murat Cemcir’e sık sık  ‘Benimki sixpack, seninki tek tek’ diye takıldığı öğrenildi. Konuralp Koçoğlu adlı antrenörü ile filme hazırlanan Ahmet Kural  kamera arkasına konuşurken “10 aydır bu film için çalışıyorum. Karakterim için vücut yaptım, kendim için devam edeceğim.  Bir daha gerekirse şişmanlarım, sıkıntı yok” diyerek oyunculuk için farklı karakterlere de açık olduğunun sinyalini verdi.