MUCİZE YENİDEN SİNEMALARDA!

Sinema salonlarını kahkaha ve gözyaşına boğan ve izleyicinin bu yıl sinemalarda ayakta alkışladığı, gerçek aşkın ve dostluğun filmi Mucize, yeniden sinemalarda. Kendi rekorlarını kıran Mahsun Kırmızıgül’ün Mucize filmi 4 Eylül’de yeni afişi ve yeni versiyonu ile tüm sinemalarda gösterime girecek.

Kırmızıgül’ün Mucize’si 2014 ve 2015 yılında tüm yerli ve yabancı filmleri geride bırakarak, 3.733.902 kişi ile en çok izlenen film oldu. Kalplere dokunan Mucize, uluslararası yönetmen versiyonu ile 4 Eylül’de yeniden sinema izleyicisinin karşısına çıkacak. Sevginin aşkın dostluğun altını çizen film, komedi ve dram ögelerini içinde barındırıyor.

Türkiye’nin yakın geçmişte çektiği acıları, doğu ile batı arasındaki dostluğu en güzel biçimde anlatan Mucize filmi, sevgiye ve barışa ihtiyacımız olan şu günlerde sinemalarda yeniden gösterime girecek.

Bugüne kadar çektiği filmlerde toplumsal olayları konu alan ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül,yaşanmış gerçek bir hikayeden yola çıkarak yazdığı Mucize filminde, fakirliğin hüküm sürdüğü yıllarda, okumayı bekleyen yüzbinlerce çocuğun ve öğretmenlerin hikayesini anlatıyor.

İşte rakamlarla Mahsun Kırmızıgül sineması

“Beyaz Melek” 52 haftada 2 milyon 32 bin 410 kişi

“Güneşi Gördüm” ise 14 haftada 2 milyon 566 bin 135 kişi

“New York’ta Beş Minare” 13 haftada 3 milyon 474 bin 459 kişi

“Mucize” 16 haftada 3.733.902 kişi