MUCİZE İLE KADERİ DEĞİŞTİ!

Mucize filmi 4. Haftasında 3 milyona yaklaşan izleyici sayısıyla rekora gidiyor. Filmi izleyen herkes Mızgin karakterini oynayan genç yetenek Seda Tosun’u merak ediyor. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve oyunculuk bölümü öğrencisi olan Seda Tosun filmin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. 1,77 boyunda olan güzel yıldız Mucize ile şu an sinemaları kasıp kavuruyor.

3000 KİŞİ ARASINDAN SEÇİLDİ.
Mucize filminin oyuncu seçimleri aşamasında ünlü yönetmen filmde oynatacağı Aziz ve Mızgin karakterleri için çok seçici davranmış. Mahsun Kırmızıgül, Deli Aziz karakteri için, ilk kez bir sinema filminde oynatacağı Mert Turak’ı seçerken, Aziz’in eşini oynayacak kadın karakter Mızgin içinse uzun zaman beklemiş. Boyut filmin cast ekibi dizlerde ve reklamlarda oynamamış olan bu şanslı bayan oyuncu için Türkiye ve Avrupa’nın her yerini aylarca taramışlar.

SOSYAL MEDYADAN ŞÖHRETE GİDEN YOL.
Mahsun Kırmızıgül’ün hiç bir yerde oynamamış, yeni bir yeteneği aradığını duyan Seda Tosun, Facebook’tan Mahsun Kırmızıgül’e ulaşmış. Cv ve resimlerini ünlü yönetmene yollayarak kendi kaderini değiştirmiş. Seda Tosun, filmin oyuncu seçmelerine katılarak, performansı ile 3000 kişi arasından Mucize filminin kadrosuna dahil edilmiş. Mucize filminde Aziz’in eşini canlandıran Seda Tosun oynadığı oyunu ve güzelliği ile şu an filmi izleyenlerin dilinde.

Seda Tosun yaptığı açıklamada ‘Mucize benimde Mucizem oldu. Böylesine büyük bir filmde olduğum için kendimi çok şanslı hisediyorum. Bana bu imkanı veren Boyut Film’e ve Mahsun Kırmızıgül’e çok teşekkür ederim. Şu an Türkiye’nin her yerinde insanlar bu filmi konuşuyor. Mucize hayatımın dönüm noktası oldu.’ dedi.