MUCİZE 2/ AŞK’IN AFİŞİNE SEYİRCİ KARAR VERİYOR!

Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği, 1 Mart 2019’da izleyiciyle buluşması beklenen Mucize 2/Aşk’ın afiş tasarımları görücüye çıktı.  Emrah Yücel’in Los Angeles merkezli Dreamogram şirketindeki takımı ile birlikte hazırladığı tasarımlardan hangisinin filmin yüzü olacağına ise seyirci karar verecek.  50 adet tasarımın arasından seçilen 10 adet afiş, Mahsun Kırmızıgül, Mucize 2/ Aşk ve Boyut Film’in sosyal medya hesaplarında oylamaya sunulacak. 1 hafta sonunda en çok oyu alan afiş, sinemalarda ve billboardlarda yerini bulacak. 

Mucize 2/Aşk’ta Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu, Mahsun Kırmızıgül, Melis Sezen, Levent Sülün, Deniz Oral, Sera Tokdemir, Deniz Özerman, Meray Ülgen, Suna Selen, Erol Aksoy, Metin Yıldız, Nazmi Kırık, Zekeriya Karakaş, Hakan Can Kargidanoğlu, Dilek Denizdelen, Berivan Kahraman, Berna Sülün ve Ali Sürmeli, Erol Demiröz, Meral Çetinkaya, Ayda Aksel gibi isimler rol alıyor.

2015 yılında vizyona giren Mucize’nin ilk  filmi, 32 ülkeye satılırken, sinema salonları, televizyon gösterimleri ve sosyal medyadaki izlenmeleri ile yaklaşık 600 milyon insana ulaştı. Mucize 2/ Aşk Doğu’nun bir dağ köyünde yaşayan engelli Aziz (Mert Turak) ile görücü usulü evlenen  Mızgin’in (Biran Damla Yılmaz) büyük dramını ve yaşama tutunma hikayesini anlatıyor.