MAHŞERİN DÖRT ATLISI

Ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün beşinci filmi ‘Vezir Parmağı’nın vizyonuna iki hafta kala filmin sürpriz oyuncuları da ortaya çıkmaya başladı. Boyut Film/Murat Tokat yapımcılığında beyazperdede yerini alacak olan film, yılların deneyimli hocaları ve oyuncularını aynı projede buluşturdu.

Kırmızıgü’lün Beyaz Melek, Güneşi Gördüm ve Mucize filminde oynayan Cezmi Baskın ve Cihat Tamer’in yanı sıra, yine Mucize filminde oynayan Talat Bulut ve Güneşi Gördüm‘de rol alan Altan Erkekli yan yana geldi.

Dev oyuncuları aynı yapımda toplayan Mahsun Kırmızıgül, aynı zamanda duayen isimlerin hocalarıyla buluşmasına da vesile oldu. Sette geçen boş zamanlarda dostluklarını pekiştiren ünlü isimler hem muhteşem bir filme imza attı, hem de bol bol nostalji yaptı.

Cezmi Baskın, Altan Erkekli ve Talat Bulut, Anakara Sanat Tiyatrosu’ndan ustaları olan Erol Demiröz ve Rana Cabbar’la anılarını tazeledi. Sette ustaları ile zaman geçiren oyuncuların, geçmişte tiyatroda yaşadıkları hatıralarını dinleyen kadrodaki diğer isimler de duygusal anlar yaşadı.