KÖSTEBEKGİLLER 2- GÖLGENİN TILSIMI’YLA MACERAYA DEVAM!

Türkiye’nin gerçek ve animasyon karakterlerin bir arada olduğu ilk dizisi Köstebekgiller’, geçtiğimiz yıl ‘Perili Orman’ adıyla beyazperdeye aktarılmış, 400 bini aşan gişesiyle çocuk izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştı.

Köstebekgiller’in devam filmi olan ‘Köstebekgiller 2- Gölgenin Tılsımı’nın çekimleri start verdi. Filmin önceki gün Cumhuriyetköy’de yapılan basın toplantısına oyuncular, Janset, İnci Türkay, Ali Nuri Türkoğlu, Asena Keskinci, Yiğit Ege Yazar, Seliz Altınsoy, Tevfik İnceoğlu gibi oyuncuların yanısıra

Yönetmen Kudret Sabancı da katıldı. Yapımcılığını Arzu Film Animasyon’un üstlendiği Köstebekgiller 2- Gölgenin Tılsımı 22 Ocak’ta vizyona girecek.

 

EŞİ BENZERİ OLMAYAN BİR PROJE!

Yönetmen Kudret Sabancı ‘Eşi benzeri olmayan bir iş. Bizi heyecanlandıran kısmı da orası. Çekimler şahane geçiyor’ diyerek projeye güvenini belirtti. Çocuk oyunculardan Yiğit Ege Yazar da ‘Köstebeklere yardım ediyorum. Karakterimde değişiklik olmadı önceki filmde. Daha maceralı bir proje bizi bekliyor’ şeklinde konuştu. Pelin rolündeki Asena Keskinci eğlenceli çekimlerden çok mutlu olduğunu anlatarak ‘Diziyi beş yıldır çekiyoruz. Ben iyi kız rolündeyim. Bu ekiple büyüyorum. Çok eğlenceli gidiyor’ açıklamasını yaptı.