KAPAKLI MİKA- DER & KENAN DOĞULU ÇOCUK DESTEK MERKEZİ’NE 1 MİLYON TL BAĞIŞLANDI!

Minik Kalplerle Elele Derneği (Mika- Der) 6. Geleneksel Bağış Balosu, Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirildi.

2008 yılında kurulan Mika-Der’in balosuna, Mika-Der Başkanı Nesrin Ercan ev sahipliği yaparken, Yönetim Kurulu üyeleri Arzu Sabancı, Arzu Çebi ve Hakan- Hacı Sabancı, Ece- Mahsun Kırmızıgül, Murat Tokat, Erol Evgin, Zara, Feryal Gülman, Kerem- Elif Gönlüm, Samsun Demir, Behzat Gerçeker, Berna- Ahmet Çebi, Olgun- Berrin Zorlu, Petek Ertüre, Dilek- Ali Nuri Türker, Siren Ertan, Suat- Seda Kaşıbeyaz, Dilek Hanif, Fatoş Sarıgül, Dicle- Nuri Öztaşkın, Beyza Aslan, Melisa Mutlu, Arzu Savgı, Korhan – Ece Kurtoğlu, Mükemmel Sarımsakçı, Murat Köprülü, Nedret- Yasemin Taciroğlu gibi isimlerin bulunduğu 300 davetli katıldı.

Murat Başoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği baloda Kenan Doğulu muhteşem bir performans sergileyerek davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Sinpaş GYO’nun sponsor olduğu geceden toplanan gelir Tekirdağ Valiliği ile imzalanan protokol çerçevesinde inşaatına başlanan Kapaklı Mika-Der & Kenan Doğulu Çocuk Destek Merkezi için kullanılacak. Kenan Doğulu, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yine minik kalplere yardım için hiçbir ücret almadan sahneye çıktı.