İZLEYİCİ BİZİ ‘ŞEHİR YALNIZLIĞI’NA BIRAKMADI!

 

Sevilen şarkıcı Yaşar, Gişe Organizasyon tarafından düzenlenen Uniq Açıkhava Konserleri’nde sahne aldı. 1996 yılında yayınladığı ‘Divane’den, son albümü Şehir Yalnızlığı’na dek en sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı, Uniq Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverleri adeta bir zaman yolculuğuna çıkardı. Doğa ve müziğin bütünleştiği konser alanında Kumralım, Kuşlar gibi dillere pelesenk olmuş şarkılarının yanı sıra yeni albümünden de hayranlarının ezbere okuduğu şarkılarını seslendiren Yaşar, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Bu yıl ilk, gerçekleştirilen Uniq Açıkhava konserleri müzikseverlerden büyük ilgi gördü.

Konser öncesi kısa bir basın toplantısı da gerçekleştiren sanatçı ‘Yaz bitiyor ve son açık hava konserim olacağını zannediyorum. Havalar soğumadan ‘Açıkhava Eylülde Güzel’ başlığı altında konserler yapıyoruz. Benimle başlıyor ilk akşam. ‘ şeklinde konuşurken gelen izleyiciye yeni albümüne atıfta bulunarak ‘Bizi yalnız bırakmadılar. Pazartesi de okulların ilk günü. Böyle bir günde bizi izleyemeye geldikleri için teşekkür ediyoruz. Yoksa biz olacaktık şehrin yalnızları. Bizi şehir yalnızlığına bırakmadılar’ sözleriyle teşekkür etti.

BAŞKA ALBÜMLERDE YER ALMAYACAĞIM

Kendi albümüne odaklanacağı bir döneme girdiğini belirten Yaşar ‘Yeni albümümü çıkarttığım için bir süre başka albümlerde yer almamayı düşünüyorum. Kendi albümümle yakinen ilgilenmek ve paylaşmak istiyorum. O kısma ara vereceğim’ açıklamasını yaptı.

Yaşar, 5 yaşındaki oğlu Kerem’le ilgili sorulara ise ‘Kerem’le ilgili çok güzel şeyler var. Dövüş sporları, yani güreşiyoruz onu söylüyorum. Büyüdü artık, seneye ilkokula başlayacak. Bu sene daha sıkı fıkı ve iyi bir arkadaşlığımız var. Gelemedi, beni öpüp yolladı. Artık ağlamadan, sızlamadan ‘küçük iş’dediğim zaman akşam eve geri döneceğimi biliyor. ‘Büyük iş’ dediğimde ise ‘şehir dışına gidiyorum, bu akşam dönemeyeceğim’ anlamına geliyor. Evde beni bekliyor olacak. Harika bir duygu’ yanıtını verdi.

Uniq Açıkhava Konserleri’nde 19 Eylül’de Ceylan Ertem, 20 Eylül’de Cem Adrian21 Eylül’de Fatih Erkoç, 22 Eylül’de Kıraç, 23 Eylül’de Nihat Sırdar & Sunay Akın/ Sivrisinek Dedin de Aklıma Geldi, 24 Eylül’de Ferhan Şensoy / Ferhangi Şeyler , 25 Eylül’de Emre Aydın’ın bulunduğu dopdolu bir program sanatseverleri bekliyor.