İLKER AKSUM’A TAM NOT!

 Sezonun en çok beklenen filmleri arasında yer alan ‘Her Şey Seninle Güzel’, 16 Kasım’da LuckyRed/ Shebnem Askin yapımcılığında vizyona giriyor. Filmin başrollerini Burcu Biricik, Mert Fırat ve Hazar Ergüçlü ile paylaşan deneyimli oyuncu İlker Aksum, filmde seslendirdiği unutulmaz şarkı ‘Haydi Gel Benimle Ol’daki muhteşem performansıyla uzun süre konuşulacak. ‘Her Şey Seninle Güzel’ filmindeki renkli karakteriyle seyirciye bol bol kahkaha attıracak olan Aksum,  bir dostun ne kadar büyük fedakarlıklar yapabileceğini de herkese gösterecek. Oyunculuğuyla olduğu kadar, sesiyle de unutulmayacak sahnelere imza atan Aksum, çok kilit bir sahnede söylediği ‘Haydi Gel Benimle Ol’ şarkısıyla izleyenlere duygu seli yaşatacak.

 “FİLMİN KONUSU SEYİRCİYİ İKİYE AYIRACAK”

 ‘Her Şey Seninle Güzel’ filminde yaşanan aşk üçgeninden seyircinin çok etkileneceğini vurgulayan İlker Aksum “Her şeyden önce senaryosu, cast’ı, yönetmeni ve yapımcısıyla filmimiz bir bütün oluşturuyor. Dramatik yapısı çok kuvvetli bir film. İyi de bir sonuç çıktığını düşünüyorum. Filmin konusu seyirciyi ikiye ayıracak, o da biraz sürpriz olsun” dedi.

 Aksum, ‘Haydi Gel Benimle Ol’ şarkısındaki performansıyla ilgili ise “Müzikle birçok projemde genelde alakadar oluyorum. Müzikaller, diziler, filmler… Konservatuvar mezunuyum. Sürekli müzikallerde oynadığım için tekniğini biliyorum ve tamamen içten gelen duygularla şarkıyı okuyorum. Aynı zamanda bildiğim bir kulvar.  Şarkıyı söylediğim bölümde heyecanlandım. Çünkü ben her zaman, her sahnede heyecanlanıyorum. Önemli olan profesyonel bir şekilde sahneyi bitirebilmek. Müzikle ilgili bir çalışma yapmayı düşünmüyorum. Zaten projelerimde zaman zaman yer alıyor” şeklinde konuştu.