‘İLK ÖPÜCÜK’ MURAT’A!

 

Sevilen oyuncular Murat Yıldırım ve Özge Gürel, romantik komedi “İlk Öpücük”te bir araya geldi. “İlk Öpücük” aynı zamanda Kiraz Mevsimi dizisiyle milyonların gönlünde taht kuran Özge Gürel’in ilk sinema filmi olma özelliğini taşıyor.

‘İlk Öpücük’ adlı projenin çekimleri, Fox TV eski Genel Yayın Yönetmeni Shebnem Askin’nin 2016’da kurmuş olduğu LuckyRed Film yapımcılığında start verdi. Proje, Sony Int’l/Columbia Pictures’ın sunduğu  ilk  Türk sinema filmi olacak. ‘İlk Öpücük’ün yönetmeni Murat Onbul daha önce ‘Ulan İstanbul’, ‘Leyla ile Mecnun’ gibi hit komedi dizilerinide kurdu ve yönetti.  Filmin görüntü yönetmenliğini de birçok uluslararası yapımda yer alan Javier Salmones üstlendi.

Çekimler 20 Mart’ta Tirilye ve Gölyazı’nda başladı. Romantik ve eğlenceli sahnelerle bezeli sıcacık bir komedi olan ‘İlk Öpücük’, izleyenleri aşka ve kahkahaya doyuracak. Uzun süren cast çalışmaları sonucunda yıldız oyuncuların da bir araya geldiği filmde Cezmi Baskın, Hayrettin, Beyti Engin, Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman, Erol Aksoy, Birsen Dürülü, Hakan Akın gibi popüler isimlerde yer alıyor. Filmin senaryosunu ise ‘İşler Güçler’ ve ‘Kardeş Payı’ gibi fenomen dizilerde imzası olan Çağlar Yurt kaleme aldı. İlk Öpücük’ün sinemalarda dağıtımını Warner Bros Türkiye yapacak.

‘GERÇEK AŞK İLE ŞEKİLLENEN BİR HAYAT’

İlk Öpücük filminde kasabanın güzel öğretmeni Bahar’ın (Özge Gürel), hızlı çapkını Hakan (Murat Yıldırım) ile tanıştıktan sonra gerçek aşk ile şekillenen hayatı anlatılmaktadır. TV seyircilerinin 2016 yaz sezonunda Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Hayatımın Aşkı’ ile tanıdığı LuckyRed Film’in yapımcılığıyla sinemaseverlerle buluşacak olan İlk Öpücük’ün, 2017 sonbaharında vizyona girmesi planlanıyor.