İKİNCİ DÜĞÜNLERİNİ SETTE YAPTILAR!

Çekimleri Makedonya ve İstanbul’da gerçekleştirilen, sinemaseverleri masalsı bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan ‘Balkaymak’ filmi 18 Mayıs’ta vizyona giriyor. Onur Tan’ın yazıp yönettiği ve Big Play Entertainment (2D Medya)/ Sertaç Demirtaş, Yusuf Karataş yapımcılığında izleyiciyle buluşacak olan ‘Balkaymak’ ta sevilen oyuncu Yunus Emre Yıldırımer ve eşi Melissa Yıldırımer’in birbirine aşık iki karakteri canlandırdığı ortaya çıktı. 5 yıldır evli olan mutlu çiftin, düğün sahnesi de Makedonya’da gerçekleştirilen çekimlerde çiftin evlilik yıldönümüne denk geldi. İkinci düğünlerini yapan Yunus Emre ve Melissa Yıldırımer, renkli görüntülere imza attı.

 “BİRBİRİMİZİ GÖZBEBEĞİMİZDEN ANLIYORUZ”

 Filmde canlandırdığı Yasin karakterini anlatan Yunus Emre Yıldırımer “Yasin köyün nakliye işlerini yapan, köy halkına yardım eden bir karakter. Adem dedenin kızına vurgun,  saf ve temiz ama bir o kadar kurnaz bir genç. Senaryo bizim çocukluğumuzun, gençliğimizin sımsıcak unuttuğumuz değerlerinin yeniden yeşermesi adına çok değerli. Etkilenmemek elde değildi. Çok güzel bir aile hikayesi oldu. Onur Tan abimin hayal dünyasına eklenmek benim için gurur verici” ifadelerini kullandı.

 Melissa Yıldırımer de “Biz 29 ağustos 2012 tarihinde evlendik. Düğün sahnemiz 5. yıl dönümümüze denk geldi. 2 kere evlenmiş olduk. Bu çok güzel bir duygu” dedi.

Oyuncu ayrıca “Biz aynı konservatuvardan mezun olduk. Hem okulda, hem de okul dışında aynı temsillerde rol aldık ama birlikte ilk defa bir sinema filminde oynadık. Birbirimizi gözbebeğimizden anladığımız için çok keyif aldık. İleride çocuklarımıza bırakabileceğimiz çok güzel bir anımız oldu” şeklinde konuştu.