İÇİNİZİ ERİTECEK BİR DOSTLUK FİLMİ!

 

Yeni jenerasyonun en yetenekli yönetmenlerinden Doğa Can Anafarta, beyazperdede sezonun iddialı romantik komedilerinden ‘Biz Size Döneriz’ ile sinemaseverlere farklı bir kapı açmaya hazırlanıyor. Asteros Yapım/Kanat Doğramacı yapımcılığında 31 Mart’ta izleyiciyle buluşacak olan Anafarta’nın dördüncü filmi ‘Biz Size Döneriz’ genç, dinamik ve popüler oyuncu kadrosuyla olduğu kadar senaryo örgüsüyle de çok konuşulacak.

Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir, Fırat Albayram, Tarık Ündüz Tuğçe Kurşunoğlu, Ceyda Kasabalı, Osman Alkaş, Haldun Boysan, Murat Eken ve Yetkin Dikinciler’in rol aldığı ‘Biz Size Döneriz’, komedi, aşk ve dramı birbirine harmanlayarak izleyiciye eğlenceli ve romantik bir gençlik filmi vadediyor.

ASIL SERÜVEN ‘İŞ ARAYIŞI’ İLE BAŞLIYOR!

Filmde üzüntülerini, mutluluklarını, hayal kırıklıklarını, başarılarını hep birlikte yaşayan altı arkadaşın dostluk vurgulu hikayeleri anlatılıyor. Akın, Lale, Defne, Yusuf, Nur ve Cahit adında üniversitede okurken tanışan arkadaş grubunun zamanla birbirine ailelerinden daha yakın hale gelmesi, aynı apartmanda komşu olmaya karar vermeleri, aralarında filizlenen aşk ve mezuniyet sonrasında İstanbul’a taşınmalarıyla başlayan serüvenleri; konu her mezunun derdi olan ‘iş bulma’ya gelince bambaşka bir yola giriyor.

Gençlerin; hayatın getirdiği aşk, nefret, ihanet gibi kavramlar üzerinden yaşadıkları gelgitleri, ilişkileri temaya alarak bir nakış gibi işleyen Anafarta, iş görüşmelerinde bir klasik haline gelen ‘Biz Size Döneriz’ cevabına da ironik bir şekilde atıfta bulunuyor.