HİT KRALİÇESİ SİBEL CAN!

Sibel Can’ın 4 yıl aradan sonra çıkardığı albümü ‘Yeni Aşkım’ sanatçının yüzünü güldürdü. 14 Haziran’da müzikseverlerle buluşan albümde çıkış şarkısı Kuyu başta olmak üzere ‘Yeni Aşkım’, ‘Senden Başka Kimsem Yok’ ‘Bahçenden Bir Çiçek Yolla’ ‘Beş Dakika’ gibi eserler kısa sürede dillere pelesenk olmayı başardı.  Dinleyici tarafından sevilen şarkıları ard arda kliplendiren Sibel Can’ıın ‘Senden Başka Kimsem Yok’ klibi youtube’da 34 milyon kişi tarafından izlenerek büyük bir başarı kazandı.

“ZİRVEDE SİBEL CAN’DAN BAŞKA KİMSE YOK”

Tamer Aydoğdu tarafından çekilen klibin altına Can’la ilgili övgü dolu yorumlar yapan müzikseverler, ‘Sen bizim can telimize dokundun. Sesine yüreğine sağlık.’, ‘Bu şarkının kıymetini bilin. Son yılların en en iyi slow şarkısı’, ‘Zirvede Sibel Can’dan başka kimse yok’ ifadelerini kullandı. Can, bu hafta hayranlarından yoğun istek alan ‘Beş Dakika’ ve ‘Yeni Aşkım’ şarkıları olmak üzere iki tane klip daha çekecek. 

Başarılı sanatçı,  ‘Yeni Aşkım’ adlı albümünde Günay Çoban, Bülent Özdemir, Altan Çetin, Yalın, Bahadır Tatlıöz, Tan Taşçı, Özgür Koç, Burak Ayvaz, Kürşat Zengin, Serkan Sönmez, Emrah Ertürk, Murat Yeter gibi çok değerli müzik insanlarının yanı sıra aranjelerde de Selim Çaldıran, Fatih Doğaner, Suat Sakarya, Sezgin Gezgin, Saki Çimen gibi sektörün en iyileriyle işbirliği yaptı.