“HER ŞEYİM %100 ORGANİK”

 

‘Deli Yangın’ adlı şarkısıyla kısa sürede müzikseverlerin beğenisini kazanan Seçil Gür, fotoğraf sanatçısı Metin Kuşçu’nun objektifine birbirinden iddialı pozlar verdi. Çekimlerde styling’i Meltem Özkan’la birlikte kendisi üstlenen Seçil Gür, yeni jenerasyonun en iddialı isimleri arasında gösteriliyor.

Gür, milyonlar izlenen ‘Deli Yangın’ hakkında “İlk çıkış şarkım olmasına rağmen müzik piyasasına iddialı girdiğimi düşünüyorum. Her şeyim %100 organik. İnsanlara iyi duygularla ulaştığımı görmek beni mutlu ediyor. Yavaş yavaş geliyorum, çünkü ben hayatımın hiçbir alanında hızlı koşmadım” şeklinde konuştu.

“ÖZGÜR BİR TARZA SAHİBİM”

Sesi kadar farklı tarzı da çok sayıda yorum alan Gür “Güzel şarkı okumamın dışında iyi bir stilim olduğunu düşünüyorum. Özgür bir tarza sahibim, kimse için değil kendim için güzel olmayı tercih ederim. Kostüm ve şarkı seçimlerinde de özgürlükten yanayım. Bir kadın spor ve rahat giyinerek de feminen olabilir, bunun kanıtı bizzat benim” dedi. Gür “İnsanlar dışarıdan çok cool göründüğümü söylüyor, hep kendi doğrularımla yürüdüğüm için bu proje tam da istediğim gibi oldu. Cool mu tatlı mı, hangisi ben diye sorarsanız tam bir sarışınım” diyerek sözlerini noktaladı.