‘HAYATIMIZIN EN İYİ FİLMİNİ ÇEKTİK’

Düğün Dernek ve Düğün Dernek: Sünnet adlı filmleriyle yaklaşık 14 milyon sinema izleyicisine ulaşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmleri ‘Çalgı Çengi İkimiz’, ‘TR 40 33 Productions’ yapımcılığında 6 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği filmin basın toplantısı önceki gün Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleştirildi.

 

Toplantıya filmin senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir ile başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yanı sıra filmde rol alan Rasim Öztekin, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Barış Yıldız, Samet Gürsel, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan, Tuna Orhan, Cahit Gök, Şinasi Yurtsever, Ceyhun Güneş, Korhan Herduran ve Hakan Akın da katıldı. Kahkahalar eşliğinde geçen basın toplantısında filmle ilgili sürprizlerin de bir kısmı açıklandı. Ekip, toplantı sonunda kutlama pastası kesti.

 

Merakla beklenen filmin ilk kareleri de teaser ile birlikte gün yüzüne çıktı. Teaser, kısa sürede filmin sosyal medyadaki fanları arasında paylaşılarak büyük ilgi gördü.  

 

İşte 6 yıl sonra yayınlanan ilk görüntüler: ( https://youtu.be/aSdf-Ip_S2k )