FUNDA VE OKAN’DAN KAHKAHA TUFANI

FUNDA ARAR’IN ‘ÜNLÜ’ MODACISI

Funda Arar, yeni yılın ilk ayında dinleyicileriyle buluşturacağı yeni albümü ‘Hoşgeldin’in son hazırlıklarını yapıyor. Yeni albümü sosyal medyada duyurmaya yönelik hazırlanan ilk tanıtımında izleyiciler, kahkahalara boğuluyor. Bugün (Çarşamba) ilk kez paylaşılan videoda Funda Arar, ‘ünlü’ modacısına talimatlar yağdırırken, bir anda modacısının söylediği bir kelime yüzünden gülmekten koltuğa yığılıyor. Funda Arar’ın en az kendisi kadar ‘ünlü’ olan modacısı Okan Bayülgen, ünlü sanatçıya modern kıyafetler ile ilgili tüyolar veriyor.

Funda Arar’ın yeni albümünü daha piyasaya çıkmadan dinleyen ve çok beğenen Okan Bayülgen, bu kısa ve bol kahkahalı skeçle sanatçı arkadaşına destek oluyor. Yeni albüm piyasaya çıkar çıkmaz Şubat 2015’te Avrupa turnesine çıkacak olan Funda Arar, yeni çalışmasında çok önemli müzisyenler ile çalıştı.

DMC etiketi ile müzik marketlerdeki yerini alacak olan ‘Hoşgeldin’ albümünde Febyo Taşel, prodüktör ve aranjör olarak yer alıyor. Yılın albümü olmaya aday çalışmada müzik piyasasının önemli isimleri Günay Çoban, Febyo Taşel, Yıldız Tilbe, Ragga Oktay, Burcu Tatlıses, Soner Sarıkabadayı, Bora Duran, Şakir Askan, Burhan Bayar, Zeki Güner, Şebnem Sungur, Ümit Sayın ve Gökhan Tepe imzalı birbirinden muhteşem eserler yer alıyor.