EN DİŞLİ REKABET!

Her projeleriyle seyircinin kalbini fetheden Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum’un başrollerini paylaştığı ‘Her Şey Seninle Güzel’ filmi LuckyRed/ Shebnem Askin yapımcılığında 16 Kasım’da vizyona girmeye hazırlanıyor. Romantizm ve kahkaha dolu bir proje olan ‘Her Şey Seninle Güzel’ duygusal hikayesiyle olduğu kadar, dinamik olay örgüsüyle de sinemaseverleri mest edecek.

Her Şey Seninle Güzel filminin hikayesinde Deniz (Burcu Biricik) bir türlü unutamadığı hayatının aşkı olan Emre’yi (Mert Fırat) kaybedeceğini anlayınca kendisini İzmir’de buluyor. Rakibi Melisa (Hazar Ergüçlü) umduğundan daha çetin ceviz çıkınca, olmazsa olmazı, beyninin yarısı Bulut’tan (İlker Aksum) yardım istiyor.

Masum, saf tertemiz ve kendisini koşulsuz bir şekilde seven Melisa ile havalı, eğlenceli, ayakları yere sağlam basan kariyer sahibi Deniz arasında kalan Emre’nin duygusal ikileminde izleyenler de karakterlerle birlikte büyük heyecan yaşayacak. Deniz ve Melisa’nın kadınsı çekişmeleri ise rekabet duygusunu doruk noktasına çıkaracak.