ÇOCUKLAR KARNELERİNİ İMZALATTI!

‘Çalgı Çengi İkimiz’ Türkiye turnesini kapsamında iptal edilen etkinliklerini Ankara’da gerçekleştirmek için Eskişehir’deki gösterimin hemen ardından Ankara’da bulunan Nata Vega AVM’ye gelen Ahmet Kural ve Murat Cemcir çok büyük bir ilgiyle karşılandı. Çığlıklar eşliğinde fuaye alanına gelen ikili, aynı zamanda bir ilki yaşadı. Hayranlarından birinin karnesini imzalattığı Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Ankaralı sevenlerinin yaptığı maskeli sürpriz karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

HERKES SALİH VE GÜRKAN OLDU!

Seyircilerin çoğunun taktığı Ahmet Kural ve Murat Cemcir maskelerine Cemcir ‘O maskeler ne öyle? Normalde benim kafam hep Ahmet’inkinden büyük diye konuşulur. Şimdi aynı olmuş, çok mutlu oldum’ tepkisini verdi. AVM’nin üst katlarından Ahmet Kural’a ‘Hayatımdaki tek kural, Ahmet Kural’ yazılı not atıldı. Murat Cemcir ‘4 ülke 28 şehir ve toplamda 23 bin kilometre gezmiş olacağız. Burada da tahminlerimizin üzerinde bir kalabalıkla karşılaştık’ sözleriyle herkese teşekkür etti. Cemcir, yorgun düşüp düşmediklerini soran basın mensuplarına ‘Otobüste uyuyoruz. Ben zaten şoför çocuğu olduğum için sıkıntı yok’ cevabını verdi.

‘AAAA O SAFLAR DEĞİL Mİ BUNLAR?’

İlk filmlerinden bu yana geçirdikleri süreci anlatan Ahmet Kural ‘Ankara’dayız, toprağımız burası. Çalgı Çengi burada doğdu daha sonra fenomen oldu. 6 sene sonra gösterilen ilginin mutluluğunu yaşıyoruz’ şeklinde konuşurken Murat Cemcir ‘Biz ilk geldiğimizde 59 bin izleyicinin 20 bini Ankara’dandı. Salonları teker teker geziyorduk, en son çıkıp tanıyacaklar mı diye bekliyorduk. Çok acayip şeyler yaşadık’ diye ekledi. Bunun üzerine Kural, ‘Bir kere teyzenin biri çıkışta ‘Aaaa o saflar değil mi bunlar?’ dedi sözleriyle izleyicinin yorumunu paylaşınca herkes kahkahaya boğuldu.

AHMET ADAYI BİRBİRİNE KATARDI!

Geçtiğimiz günlerde ‘O Ses Türkiye’de sunuculuk yapan ikiliye Survivor sorulunca ise Murat Cemcir ‘Ahmet gıybetten adayı birbirine katardı. Bizim için zor olurdu’ esprisini yaptı.