CİHAN NACAR MAYO DEFİLESİNE ÜNLÜ AKINI!

 

Moda dünyasının ünlü tasarımcısı Cihan Nacar, daha önce dünyada ilk kez couture defilesi yaptıktan sonra önceki gün Alaçatı Cahide’de yeni koleksiyonunun tanıtımını yaptı.

Türk Pop Müziği’nin yıldızlarından İrem Derici’nin açılış ve kapanış yürüyüşünü yaptığı, yerli ve yabancı 20 mankenin yer aldığı defileyi, Nilüfer, Gonca Vuslateri, Sevcan Yaşar, Özlem Kaymaz, Tara Devries, Ahmet Hotiç ve Sibel Arna’nın da aralarında bulunduğu 300 konuk izledi.

İzleyicilerin tam not verdiği koleksiyonda genellikle beyaz renklerin hakim olduğu, siyah, gümüş ve altın renklerinden esintilerin de yer aldığı görüldü. İrem Deici’nin ilk kez defileye çıkmasına ragmen son derece profesyonel bir model gibi olduğunu ve çok heyecanlandığını belirten Cihan Nacar ‘Podyumda son derece cool olan İrem, siyah ve beyaz iki kostümü de son derece iyi taşıdı. Esprileriyle de organizasyonumuza renk kattı’ dedi.

Couture Beachwear 2019 koleksiyonunda tamamen el işçiliğinden oluşan, özel kumaşlarla hazırlanan ürünleri ile plaj modasında fark yaratan Cihan Nacar, aynı zamanda misafirlerine yazın gelin modası ve after party gelinlikleri hakkında da ipuçları verdi.