CESUR YÜREKLİ TÜRK MİLLETİ

Ünlü sanatçı Sibel Can, yılbaşı gecesinde Bon Production organizasyonuyla WOW İstanbul Hotels& Convention Center’da sahne aldı.  Alkışlar ve çığlıklar eşliğinde sahneye çıkan Can, ilk şarkısı Kış Masalı’nı seslendirirken ayağa kalkan konuklar uzun süre sanatçıyı telefonlarıyla kaydetti. Tam 2017’ye girerken tüm salondan ayağa kalkmasını isteyen Sibel Can, geriye doğru sayarak yeni yıla büyük bir coşkuyla 2500 kişiyle birlikte girdi. İstanbul’un en kalabalık yılbaşı konseri olan etkinlikte ‘Sevmek’ şarkısını seslendiren ve barış mesajları veren Can ‘Öncelikle herkes için; Hayal ettiğimiz her şey gerçekleşsin inşallah 2017’de. 2016’da hepimiz zor günler yaşadık ülke olarak. Aslında ne kadar cesur yürekli olduğumuzu tüm dünyaya kanıtladık. Zor günlerdi onlar, hiç kolay değildi. Bu yıl dilerim ki,  güzelim ülkemize yakışır güzellikte şeyler yaşayalım. Dünyanın zaten gözü ülkemizde, Türkiye’mizde. Herkes çok mutlu olsun’ dileğinde bulundu. Sibel Can, gecede Polar Moda’dan aldığı Naeem Khan marka elbisesi ile göz kamaştırdı.

Çocukları Engincan, Melisa ve Emir’in eğitim hayatlarında çok başarılı olduğunu vurgulayan Can, ‘Kendi adıma da çocuklarım eğitimlerini çok güzel tamamladı. Engin Can master’ını mart ayında tamamlıyor, Melisa üniversite birinci sınıfta, Emir’cim lise üçte şu anda. Daha da güzel günlerini görmek istiyorum her anne gibi. Onlarla her zaman gurur duyuyorum’ dedi.

MAXİ SİNGLE MÜJDESİ

2016 yılını Altın Plak’la kapatan ve yorumculuğun sonsuz bir yol olduğunu söyleyen sanatçı ‘Kendi adıma tabii ki yapacağım çok şey var. Yorumculuğun sonu yok her gün yeni şeyler öğreniyoruz, keşfediyoruz. Kendi sesimi keşfetmeye çalışıyorum. Farklı şeyler söylemek istiyorum. 2017’de sürpriz olabilir, belki bir maxi single. Şu an üzerinde çalıştığım iki şarkı var, çok heyecanlandığım. Onun da müjdesini bir ay içinde vereceğim sizlere. İnşallah mutlu bir yıl olacak. Öncelikle iç huzurumuz iyi olsun. Tadını çıkaracağımız bir yıl diliyorum herkese’ diyerek sözlerini noktaladı.

Sibel Can, sahnesini bitirir bitirmez Reina’daki terör saldırısı meydana geldi.