CANLARI İÇİN AĞLADI!

Sevilen sanatçı Sibel Can, yaz turnelerinin ikinci etabını önceki akşam Datça Açıkhava Tiyatrosu’nda tamamladı. Her konseri dopdolu geçen sanatçı, Kurban Bayramı öncesinde Datçalı müzikseverlerle buluştu. ‘Yeni Aşkım’ albümünden seslendirdiği şarkıların yanı sıra, Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz klasiklerini de okuyan Sibel Can, ‘Senede Bir Gün’ü söylerken gözyaşlarına hakim olamadı.  Annesi ve babasının çok sevdiği eseri seslendirirken çok duygulanan ve ağlayan Can’a, seyirciler alkışlarla destek verdi.

“BAYRAMLARDA BİR TARAFIM HEP MAHZUNDUR”

Can, yaşadığı duygu dolu dakikaları “Senede Bir Gün, annemle  babamın çok sevdiği bir şarkıydı. Onu söylediğimde sahnede onlar aklıma geldi  ve ağladım. Böyle özel günlerde, bayramlarda  yıllardır bir tarafım hep mahzundur ama Allah’ın takdiri. Bütün kaybettiklerimizin mekanları cennet olsun” cümleleriyle anlattı. 

8 KONSER, 40 BİN SEYİRCİ

8 konserde toplam 40 bin seyirciyle buluşan sanatçı, Datça’da giydiği yeşil renkteki Nur Yerlitaş imzalı elbisesiyle göz kamaştırdı. Bayram boyunca Antalya ve Kıbrıs konserleri devam edecek olan Sibel Can, yoğun istek üzerine Eylül ayı sonunda 2 kez daha Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verecek.  Can, ayrıca konser serilerinin üçüncü etabına da hız kesmeksizin devam edecek.

2 KLİP BİRDEN ÇEKECEK

Bodrum konserinde Tan Taşçı ile yaptığı ‘Beş Dakika’ düeti ön plana çıkan ve her yerde yoğun istek alan Can, ‘Yeni Aşkım’ ve ‘Beş Dakika’ şarkıları olmak üzere iki eserini kliplendirme kararı aldı. Birlikte yol aldığı müzisyen arkadaşlarıyla da provalarda eğlenceli dakikalar yaşayan Sibel Can, bu anları ölümsüzleştirmeyi ihmal etmedi.