BURCU BİRİCİK’TEN GECE BASKINI!

 

Yeni sezonun en gözde romantik komedilerinden olan, Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum’un başrolünü paylaştığı, LuckyRed/ Shebnem Askin’in yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Seninle Güzel’in Ankara galası önceki gün Ankamall’de Cinemaximum Sinemaları’nda yapıldı. Burcu Biricik’in katıldığı gösterim öncesi uzun kuyruklar oluşturan hayranları, oyuncuyu alkışlarla karşıladı.

Burcu Biricik ise “Hoşgeldiniz, sizin karşınızda olmaktan büyük heyecan duyuyorum . Vizyonda ikinci günümüz. Ankara seyircisinin hep çok güzel olduğunu duyarım. Hem tiyatro, hem sinema. Sizler de bunun kanıtısınız. İyi ki varsınız, yüzümüzü güldürüyorsunuz” cümleleriyle gelen herkese teşekkür etti.

EN TATLI ŞOK!

Ünlü oyuncu, programının dışına çıkarak, Atakule Cinemaximum’daki salona da ziyarette bulunup sinemaseverlere sürpriz yaptı. Film arasında salona giren Burcu Biricik, seyirciye tatlı bir şok yaşattı. Perdede oynayan Burcu Biricik’i canlı olarak karşısında gören izleyiciler, çığlık atarak şaşkınlıklarını belirtti. Biricik “Uğramışken sizi görmeden gitmek istemedik. Ayaklarınıza sağlık. İyi seyirler” dedi. Burcu Biricik’le hem sohbet etme, hem de selfie çekme imkanı yakalayan sinemaseverler, ‘Her Şey Seninle Güzel’e de övgü dolu yorumlarda bulundu.