BURCU BİRİCİK’E ANNE DESTEĞİ!

Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum gibi yıldız oyuncuların başrolünü paylaştığı, LuckyRed/ Shebnem Askin’in yapımcılığını üstlendiği ‘Her Şey Seninle Güzel’ filmi şehir galaları tam gaz devam ediyor. Filmin oyuncularından Burcu Biricik, önceki gün Eskişehir Espark Cinemaximum’da hayranlarıyla buluştu. Salonların hıncahınç dolu olduğu gösterim öncesinde kendisini saatlerce bekleyen sinemaseverlerle bir araya gelen Burcu Biricik “Daha önce Eskişehir’e bir dizi için gelmiştim. Eskişehir’in bazı yerlerinde sahneler çekmiştik. Az önce de yapımcımız Şebnem Hanım’a söyledim. Bayağı bir Avrupa şehrinde gibiydik. Hatta kendi içimizde ‘Kasımda Aşk Başkadır’ gibi bir şey çekiyorduk. Üniversiteyi Eskişehir’de okumadığıma çok üzülmüştüm. Çünkü sizin üniversite hayatınıza çok özendim” dedi.

Eskişehir’e hızlı trenle gelen Biricik’e onu oyunculuk yapması için yüreklendiren ve ‘Kaderimi değiştirdi’ dediği annesi Müberra Sırçacı da eşlik etti. Annesini de takdim eden oyuncu “Annem de bugün benimle birlikte, o yüzden ayrı bir mutluluk yaşıyorum. Güzel bir aşk filmi çektiğimize inanıyoruz, güzel bir duygusu olduğuna inanıyoruz. Rengiyle, dünyasıyla tatlı ve naif bir film. Umarım beğenirsiniz” dedi.

“ESKİŞEHİR’DE FİLM ÇEKMEK İSTERİZ”

Yapımcı Shebnem Askin da ‘Benim Eskişehir’e ilk seyahatim. Umarım bir dahaki sefere, bir film de Eskişehir’de çekmek için geliriz. Hepinize bakınca insanın içi açılıyor” sözleriyle büyük alkış aldı.