“BU ŞARKIDA HERKES MUHAKEME YAPACAK”

‘Salla’ isimli teklisiyle ‘Altın Plak’ sahibi olan başarılı sanatçı Aynur Aydın, yılın en duygusal hit’ine imza atmaya hazırlanıyor. Aydın, çok yakında söz ve müziği Çağrı Telkıvıran ve Berk Telkıvıran imzalı şarkısı ‘Düşüne Düşüne’ ile müzikseverlerin karşısına çıkacak. ‘Aynur Aydın’ın ‘Hayatımın şarkısı’  diye nitelendirdiği, Seyhan Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşacak olan ‘Düşüne Düşüne’, romantik ezgisi ve insanlara kendisini sorgulatacak sözleriyle herkesin içine işleyecek.
10 GÜNLÜK SIVI DİYETİ!
Her şeyin mükemmel olması için tüm detaylarla tek tek ilgilenen ve ince eleyip sık dokuyan Aynur Aydın,  ‘Düşüne Düşüne’nin klibini Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekecek. ‘Salla’ şarkısında güzel bir kimya yakaladığı Odabaşı’nın objektifi karşısına geçmeye hazırlanan Aydın, klip öncesinde 10 günlük bir sıvı diyetine girdi. 10 gün boyunca sadece taze sıkılmış sebze ve meyve sularıyla beslenecek olan sanatçı, 3 kilo vermeyi hedefliyor.
Aynur Aydın, ‘Düşüne Düşüne’ şarkısını “Bu şarkıyı dinleyen herkes kendi hayatıyla ilgili bir muhakeme yapacak.  İyisiyle kötüsüyle herkesin kendine doğru ve yanlışı itiraf ettiği, duygularını tarttığı eşsiz bir melodi geliyor.
‘Düşüne Düşüne’ insanların kendi içsel yolculuklarında onlara eşlik edecek ve yol gösterecek bir eser olacak” dedi.