‘BEŞ DAKİKA’ LIK FIRTINA!

Sevilen sanatçı Sibel Can, Ege turnesinin ikinci etabı kapsamında önceki akşam Bodrum Antik Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Bayram sonuna kadar Kuşadası, Marmaris, Datça, Antalya ve Kıbrıs’ta sevenleriyle buluşacak olan Sibel Can, kısa sürede beğeni toplayan ‘Yeni Aşkım’ albümüyle fırtınalar estirmeye devam ediyor. Bodrum’daki sahnesinde ‘Beş Dakika’ adlı şarkısını, eserin söz ve müziğini yazan Tan Taşçı’yı ağırlayan Sibel Can, unutulmaz anlara imza attı. İkinci bölümde Can’la düet yapan, iki tane de kendi şarkılarından seslendiren Tan Taşçı büyük alkış aldı.  Taşçı, Can’ın özel isteği üzerine ‘Huysuz ve Tatlı Kadın’ ile ‘Nasıl Sevicem’ şarkılarını söyledi.

“ARTIK ARIZA İSTEMİYORUZ”

Sibel Can, “Şarkının öyle anlamlı sözleri var ki, ‘Artık arıza istemem ben, beş dakika bekleyemem’ diyoruz. Herkesin zaman zaman böyle hissettiği olmuştur.  Biz de artık arıza istemiyoruz. Hislerimize tercüman olan Tan’ın yüreğine sağlık” şeklinde konuştu. 3,5 saat sahnede kalan Sibel Can’ı Sevim Emre, Bahar Öztan, Asuman Krause ve Bodrum cemiyet hayatının ünlü isimleri izledi. Konser alanını hınca hınç dolduran sanatçı, sahneden alkış ve tezahüratlarla indi.

“SENİNLE GURUR DUYUYORUM”

İzleyiciler arasında bulunan Sevim Emre, konser sonrası kuliste Sibel Can’ı ziyaret etti. Konserden Gencebay’a canlı yayın yapan Emre, daha sonra Can’ı Gencebay ile telefonla konuşturdu. Sanatçı, Orhan Gencebay’a ‘Allah seni başımızdan eksik etmesin’ derken, Gencebay ‘Seninle gurur duyuyorum’ karşılığını vererek  Can’a övgü dolu sözler sarfetti.