BEKLENEN FRAGMAN İZLEYİCİYLE BULUŞTU!

 Teaser görüntüleri milyonlar tarafından izlenen Çalgı Çengi İkimiz filminin beklenen fragmanı sinema izleyicisi ile buluştu. Altı yıl sonra seyircinin karşısına çıkacak olan komedi fenomeni Çalgı Çengi İkimiz, izleyiciyi eğlence ve aksiyona doyuracak görüntüleriyle vizyona gün sayıyor.

 ‘Çalgı Çengi İkimiz’ isimli filmleri 6 Ocak’ta vizyona girecek olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi, yeni filmleriyle hayranlarına kahkaha dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. TR 40 33 Productions yapımcılığında, Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği yapımda, 6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Gürkan (Ahmet Kural) ve Salih’in (Murat Cemcir) tehlike ve komedi dolu maceraları devam ediyor. ‘Çalgı Çengi İkimiz’ de sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına hiç beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir. 

 İkilinin düğünlerde sahne aldığı bölümlerdeki muhteşem performanslarıyla renklenecek ‘Çalgı Çengi İkimiz’in çekimlerinde Ahmet Kural, meşhur klarnet ustası Ordulu Ahmet Özdemir tarafından hediye edilen klarneti kullandı.

 Fragman Linki:

https://youtu.be/j25By_v8IZY