AŞKIM KAPIŞMAK ‘İNSANLIĞIN SEVGİYE İHTİYACI VAR’

‘İÇE DÖNÜŞ ALDI BAŞINI GİDİYOR’

 

‘İNSANLIĞIN SEVGİYE İHTİYACI VAR’

 

İletişim uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak’ın yarın (13 Aralık) vizyona girecek ‘Elma Dersem Çık’ filminin galası yoğun ilgi gördü. Yönetmenliğini İzzet Başlak’ın üstlendiği filmin Kanyon AVM’de gerçekleşen özel gösterimine aralarında, Deniz Akkaya, Emel Yıldırım, Betül Demir, Gülden, Yasemin Sakallıoğlu, Ayla Çelik, Cihan Nacar, Çağan Atakan Arslan ve Murat Evgin’in de olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı. Galaya katılan tüm izleyicilerle yakından ilgilenen Kapışmak, yaptığı seminerlerle dünyanın her yerini gezdiğini aktararak, “Zengin, fakir, din ve dil ayırt etmeden tüm insanların tek ihtiyacının sevgi olduğunu gördüm. Ama yalnızlık, kayıtsızlık ve içe dönüş aldı başını gidiyor” dedi.

 

‘Birbirimizin hikayelerinden yeni bir yol buluruz’

 

Yazar Kapışmak, insanlara kendilerini anlatmak için yola çıktığını ve bunun çok sevildiğini söyleyerek, şöyle konuştu:

 

“Kendi hayatıma baktım. Endişe ve korkularımdan uzaklaştıkça, umutlarımı avuçlarıma bıraktı hayat… İçimdeki çocuğun sevdiği oyundu, ‘Elma Dersem Çık’. Dünyayı gezdik yıllarca, binlerce insana ulaştık. Türkiye’ye gelince CGV Mars Dağıtım ile buluştuk. İşi onlar da çok sevdi ve birlikte Türkiye’ye izletmeye karar verdik. İçimdeki çocuk anlatıyordu, ilişkileri, mutluluğu, başarıyı, insanı, aşkı, evliliği ve neşeyi… Umut ettiğim her şeyi anlatmaya başladım. Sonra büyüdü ve beyazperdeye taşınmaya kadar geldi süreç. Kabul olan duam geldi aklıma, çocukken her yere gitmek isterdim. Aynı anda uçakla her yere gidemem ama aynı anda her yerde insanlarla olabilirim.”

 

‘Tek derdim mutluluk’

Filmin cuma günü izleyiciyle buluşacağına işaret eden iletişim uzmanı Kapışmak, “Tüm illerde sizinle olacağım. İyi bakın o çocuğa çünkü tek derdi, mutluluk. Lütfen siz de izlerken hikayemi aklınıza getirin. Belki birbirimizin hikayelerinden yeni bir yol buluruz kendimize. Herkesin birer ısırık alması için elmaları bırakıyorum. Sağlıkla, neşeyle ve içinizdeki çocukla tadını çıkarın lütfen” ifadelerini kullandı.

 

Yönetmenliğini İzzet Başlak’ın, yapımcılığını ise Zafer Balkaya ile Fatih Aysal’ın üstlendiği filmin öncesinde, izleyicilere elmalı şeker ikram edildi.