AŞK ACISINA ‘CANDAN’ İLAÇ!

Geçen yıl, sezonun en çok konuşulan romantik dramaları arasına giren ‘Dünyanın En Güzel Kokusu’ filmi sinemaseverleri çok bekletmeden devam filmiyle geliyor. Başrollerini Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal ve Bestemsu Özdemir’in paylaştığı, kadrosunda Ege Aydan, Burak Altay ve Esra Ruşan gibi güçlü isimleri barındıran ‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2’ ; 25 Film yapımcılığında 3 Kasım’da vizyona giriyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun üstlendiği yapım, bu kez en iyi arkadaşıyla çocuk sahibi olmak için anlaşmalı evlilik yapan ve kendisini hiç beklemediği bir aşkın içinde bulan Hakan’ın (Rıza Kocaoğlu), sevdiği kadın Derya’yı doğumda kaybetmesinden sonra yaşadığı buhranı ve hayata dönmesi için kendisine bir umut ışığı olan ‘Candan’ın masalını işliyor.

TUBA ÜNSAL VİDEOLARLA VE FLASHBACK’LERLE FİLMDE YER ALIYOR!

Derya’nın (Tuba Ünsal) ölümünün 10 ay sonrasından başlayan yeni hikayede, sinemaseverler ilk filmde oyunculuğuyla takdir toplayan ve karakteri sosyal medyada günlerce konuşulan Tuba Ünsal’ı bu kez Hakan’a bıraktığı videolarla ve yaşadıkları güzel zamanları anlatan flashback sahneleriyle görecekler.

ACIYLA BAŞA ÇIKMA YÖNTEMİMİM, OYNADIĞIM KARAKTERLE AYNI!

Sevilen oyuncu Bestemsu Özdemir ise filme, arkadaşları ve ailesinin hayata döndürmeye çalıştığı Hakan’ın hayatına farklı bir renk katan ‘Candan’ rolüyle dahil oluyor. Sanki birbirlerinin hayatını tamamlamak için bugüne gelmiş Hakan ve Candan’ın kimi zaman acı dolu hikayeleri, kimi zaman da kahkahalarıyla birbirine sarılışlarının öyküsünde seyirci kendinden çok şey bulacak.

‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2’ filminde oynamaktan memnuniyet duyduğunu söyleyen Bestemsu Özdemir ‘Serinin ilk filmini izlemiş ve çok beğenmiştim. İkincisine dahil olmak ve Candan karakterini oynamak benim için çok mutluluk verici. Bugüne kadar hiç oynamadığım, çok eğlenceli ve kendimden çok şey bulduğum bir karakter’ ifadelerini kullandı.

Özdemir, ayrıca ‘Candan’la ortak noktalarımızdan biri de ikimizin de babasını kaybetmiş ve bununla baş etme yöntemi olarak hayatı her şeyi biraz daha ti’ye alma moduna geçmiş olmak. Filmde Hakan’a da bunu göstermeye çalışıyor. Yani bildiği tek acıyla başa çıkma yöntemini’ şeklinde konuştu.

DÜNYANIN EN GÜZEL KOKUSU ‘ FRAGMANI GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

Merakla beklenen filmin fragmanı, romantizm ve dramın iç içe geçtiği sahneleriyle bugün (Çarşamba) görücüye çıktı. ‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2’ filminin görüntü yönetmenliğini Cihan Gedik üstleniyor. 4 hafta süren çekimler İstanbul ve Edirne Karaağaç’ta gerçekleştirildi. Filmin müziklerini ise Mert Tünay yaptı.