ANKARA GALASI ÖNCESİ KOZLARINI PAYLAŞTILAR

LuckyRed/ Shebnem Askin yapımcılığında 20 Ekim’de sinemalarda yerini alacak olan sezonun en iddialı romantik komedilerinden ‘İlk Öpücük’ün Ankara galası, Anka Mall AVM’de bulunan Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleştirildi. Oyunculardan Murat Yıldırım, Hayrettin ve yapımcı Shebnem Askin’in katıldığı galada ekip büyük bir coşkuyla karşılandı. Yıldırım’ı eşi Imane Elbani de yalnız bırakmadı.

 

Gala öncesi langırt müsabakası yapan Murat Yıldırım ve Hayrettin, eğlence dolu anlar yaşarken, Elbani’nin eşine sürekli destek vermesi dikkat çekti.

Murat Yıldırım, film izlemesinden önce yaptığı açıklamada ‘Benim için işin en heyecan verici bölümü seyirciyle izlemek. İstanbul’da yapılan galada çok güzel tepkiler aldık. Kimyanın tutması da filme başka bir şey katıyor’ dedi. Yıldırım, ayrıca ‘ Sevdiğiniz insana ve her şeye karşı emek vermek gerek, insan yılmadan uğraşmalı’ şeklinde konuştu.

ADAPTASYON DAHA GÜZEL OLDU!

‘Kral’ tezahüratlarıyla karşılanan Hayrettin de ‘Necati hep oynamak istediğim bir karakterdi, ondan farksız bir ismim var gibi… Sahne ışıkları altında yaşayan, kendini popstar hisseden değişik bir adam. Kız kardeşiyle ilgili hassas o yüzden eniştesi Murat Yıldırım’la çekişiyor. Biraz şapşik diyebiliriz. Filmin bana sorarsanız adaptasyonu Amerika versiyonundan daha da güzel oldu’ diyerek iddialı açıklamalar yaptı.

AŞKIM İÇİN SAVAŞIRDIM!

Salonda büyük bir coşku yaratan film ekibi, Ankara’da izleyiciyle birlikte filmi izledikten sonra merak edilen soruları yanıtladı. ‘Siz de aşkınız için Hakan kadar savaşır mısınız?’ sorusuna Yıldırım ‘Aşkım için savaşırdım, Hakan gibi formül bulmaya çalışırdım. Bazı pratikler geliştirirdim ben de böyle seviyorum, yani yaparım’ yanıtını verdi.

MURAT’I KISKANMIYORUM!

Filmi çok beğenen seyirciler ‘Devam filmi istiyoruz yorumunda bulundu. Yıldırım’ın eşi İmane kendisine sorulan ‘Murat Yıldırım’ı kıskanıyor musunuz?’ sorusuna ‘Hiçbir zaman’ cevabını verdi.

Ortaya çıkan filmden ve reaksiyonlardan çok mutlu olduğunu belirten Yıldırım ‘Seyirciyi hüzünlendiği anda gülümseten bir yapım, gerçek hayat gibi. Kendimi çok ağır eleştiririm ama bana bile gerçekçi geliyor’ dedi.

Oyunculuğuyla olduğu kadar sesiyle de konuşulan Hayrettin, yoğun istek üzerine ‘Doktor’ şarkısını seslendirdi.

20 YILLIK EVLİYİZ, EŞİM İLK KEZ SİNEMAYA GELDİ

Yıldırım’ı televizyondaki projelerinden takip eden ve çok sevdiğini söyleyen izleyicilerden birinin ‘20 yıllık evliyiz eşim ilk kez sinemaya geldi’ sözleri büyük alkış topladı.