ANASTASIA SOARE, TÜRKİYE’NİN CINDY’SİYLE BULUŞTU!

İlk kez dünyaca ünlü model Cindy Crawford’a kaş tasarımı yaparak ünlenen, Anastasia Beverly Hills markasının kurucusu Anastasia Soare, Türkiye’nin Cindy’si olarak bilinen, ünlü model Tülin Şahin’le özel bir davette buluştu.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarına, kendisinin patentli buluşu olan “Altın Oran” yöntemiyle kaş tasarımı yapan Anastasia Soare, markasının Türkiye’de ilk kez Sephora Türkiye mağazalarında sunuldu. Anastasia Soare, gerçekleştirilen özel davette, markasının ürünlerini Tülin Şahin’e “Altın Oran” yöntemiyle uyguladı. Tülin Şahin’i çok beğendiğini belirten Soare ‘Tülin, muhteşem ve çok güzel. Kariyerime Cindy Crawford ile başlamıştım. Tülin’i görünce benzerliklerine inanamadım’ dedi. Türkiye’ye ikinci gelişi olduğunu belirten Soare, Türk kadınlarının güzelliğinden çok etkilendiğini, İstanbul’a ve Türk yemeklerine bayıldığını söyledi. Cindy Crawford’un yanı sıra Oprah Winfrey, Naomi Campbell, Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Heidi Klum, Victoria Beckham ve Penelope Cruz gibi Hollywood’un dünyaca ünlü birçok ismine kaş tasarımı uygulayan Anastasia Soare ile Tülin Şahin güzellik ve kaş trendleri üzerine sohbet etti.

Anastasia Soare Hakkında: Anastasia Soare, güzellik sektörünün en hızlı büyüyen markalarından biri olan Anastasia Beverly Hills’in kurucusudur. İngilizcesi olmadan ve maddi imkanlara sahip değilken Romanya’dan ABD’ye gelen Soare, markayı kurarken mimarlık konusunda güçlü geçmişi, girişimciliği ve güzellik sektörüne olan eşsiz yaklaşımından destek aldı. 1990 yılında, patentli ‘Altın Oran’ uygulamasıyla kaş şekillendirmede adını duyurmaya devam etti. Soare, Anastasia Beverly Hills koleksiyonuyla kaş kategorisi dışında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yirmi beş yıllık yolculuğu sırasında ikonik bir statü kazanarak, New York Times, The Guardian, People, Vanity Fair, Vogue, Elle ve Allure gibi birçok yayında, ayrıca The Doctor Oz Show, The Oprah Winfrey Show ve America’s Next Top Model gibi televizyon programlarında yer aldı. Soare’nin güzelliğin dönüştürücü gücüne olan inancı, kadın ve çocuklar için yaptığı çalışmalara ve koruyucu aile bakımı görerek yetişen genç yetişkinleri destekleyen ve yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı olan Anastasia Brighter Horizon Vakfı’nın kurulmasına kadar uzanıyor.