‘AİLECEK ŞAŞKINIZ’ AVRUPA TURNESİ FİNAL YAPTI!

Ailecek Şaşkınız’ın Almanya, Belçika ve Hollanda’yı kapsayan Avrupa turnesi Hasselt ve Rotterdam ile son buldu. Final gününde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in katıldığı ilk gala Kinepolis Hasselt’te gerçekleşti. Seyircilerin tam bir sevgi çemberine aldığı oyuncular, gördükleri yoğun ilgiden çok mutlu olurken bir hayranının Ahmet Kural’a ‘”Bir kere seninle oynayabilir miyim?” diye sorması herkesi güldürdü. Kural, hayranını kırmayarak onunla dans ederken, oyunculara izleyenler tarafından Belçika çikolatası ikram edildi.

KALBİMİN YARISI AHMET’İN, YARISI SELÇUK’UN!

Salondan gelen “Yapımcı ‘Ailecek Şaşkınız’ın bütçesi için ne kadar ayırdı?’ sorusuna Murat Cemcir “Yapımcı bu işe gönlünü verdi” cevabını verdi. Kural’ın ‘Ben de bilmiyorum, haydi söyle’ demesi üzerine Cemcir ”Kalbimin yarısı senin yarısı Selçuk’un” diyerek partnerine övgü dolu cümleler söyledi. Seyircilerden ”Filmin devamı gelsin” isteği alan ekip, yepyeni projelerde buluşacaklarını müjdeledi.

“SAADET HEPİMİZİN GÜLÜ”

Rotterdam’da Pathe de Kuip’te gerçekleştirilen son galaya filmin yönetmeni Selçuk Aydemir ve Saadet Işıl Aksoy da dahil oldu. Görkemli bir gala gerçekleştiren ekip, gösterim sonrası soruları cevaplandırdı. Selçuk Aydemir, seri filmleri Düğün Dernek ve Çalgı Çengi’nin devam edip etmeyeceğini merak eden sinemaseverlere “Şu an tek yolumuz dizi, ondan sonra neler olacağına bakacağız” dedi. Cemcir, kendilerini Zeki Metin’e benzetenlere ise esprili bir şekilde “Zeki Metin olur, Zeki Müren olur önemli değil” yanıtını verdi. Ahmet Kural, şıklığıyla dikkat çeken rol arkadaşına “Saadet’in güzelliği ne olacak peki? Saadet hepimizin gülü sözleriyle iltifat etti. Saadet Işıl Aksoy ise “Ailemden Hollanda’da yaşayan çok var. Çocukluğumda buralarda çok zaman geçirdim. Bu kadar kalabalık salonda izlediğim için çok heyecanlıyım. Çok mutlu oldum” cümleleriyle heyecanını dile getirdi.

SAHNEDEN ‘YAŞIYORUM’ AÇIKLAMASI!

Murat Cemcir, Rotterdam’da kaza geçirerek hayatını kaybettiği yönünde çıkan haberler hakkında da sahneden açıklama yaptı. Cemcir “Twitter’dan beni öldürmüşler. Araç Rotterdam’a giderken trafik kazası yapmış, evimde ölü bulunmuşum. Olaylar çok karışık. Gördüğünüz gibi doğru değil” şeklinde konuştu.