‘AİLECEK ŞAŞKINIZ’ 2 MART’TA SİNEMALARDA…

 

İşler Güçler, Kardeş Payı adlı dizileri, Çalgı Çengi, Çalgı Çengi İkimiz, Düğün Dernek ve Düğün Dernek 2: Sünnet adlı sinema filmleri gibi çok sevilen yapımlarla sinemaseverlerin gönlünde taht kuran, birlikte oynadıkları 4 filmde toplam 15.900.000 seyirciye ulaşan, Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi, 2018’de uzun süre hafızalardan silinmeyecek 5.filmleri ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği TR 40 33 Productions yapımcılığında, vizyona girecek ‘Ailecek Şaşkınız’ adlı filmle, 7’den 70’e herkesin izleyebileceği sıcacık bir aile komedisinde rol alacak olan Kural ve Cemcir, temmuz ortasında çekimlere start verecek.

Dağıtımcılığını GCV Mars Dağıtım’ınüstlendiği ‘Ailecek Şaşkınız’ , 2 Mart 2018’de beyazperdede olacak.

Bursa’da gerçekleştirilecek ve beş hafta sürmesi planlanan çekimlerde ikiliye ‘esas kız’ olarak başarılı oyuncu Saadet Işıl Aksoy eşlik edecek. Görüntü yönetmenliğini Gökhan Tiryaki’nin üstlendiği ‘Ailecek Şaşkınız’ın güçlü kadrosunda ayrıca Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Bihter Dinçel, Mustafa Alabora, Çağlar Ertuğrul, Güven Murat Akpınar, Serhat Özcan, Cemil Şahin, Yılmaz Gruda, Ayda Aksel, Nebil Sayın, Erdal Şahin, Osman Kaba, Hakan Akın, Balım Gaye Bayrak, Berat Efe Parlar gibi isimler yer alacak.