ADANA’NIN BİRİCİK’İ!

Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum’un başrolünü paylaştığı,  LuckyRed/ Shebnem Askin yapımcılığında vizyona giren ‘Her Şey Seninle Güzel’ yurt içi turnesinde yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Filmin başrol oyuncusu Burcu Biricik ve yapımcı Shebnem Askin, önceki gün Optimum AVM Avşar Sinemaları ve M1 AVM Cinemaximum’da hayranlarıyla buluştu.

İlk olarak Optimum’a giden Biricik ve Askin, büyük bir sevgi seliyle karşılaştı. Söyleşi alanında Biricik’le fotoğraf çektirmek isteyen sevenleri izdihama neden oldu.
İKİ ÖĞÜNÜM OLMASINA ÜZÜLDÜM
Oyuncu “Herkese merhabalar, hoşgeldiniz. Adana’ya ilk gelişim çok da beğendim. En üzüldüğüm şey sadece iki öğün yiyor olmam,  ne bulursam her şeyi yiyeceğim. Zaten gelir gelmez kendimi Adana mutfağına vurdum. O kadar değerli bir mutfağınız var ki” diyerek Adana mutfağına övgüler yağdırdı.
Biricik “Naif bir hikaye ve umut dolu bir film çekmeye çalıştık. Büyük mutluluk ve gurur duyuyorum sizi de görmekten. Fazla fazla film çekelim ve gelelim isteriz.  Siz bize böyle ilgi gösterirseniz, biz de Adana’ya kadar ayağınıza geliriz. Siz sıcağı seversiniz, biz de size güneşli bir film izletmek istedik. İyi seyirler” diyerek salondaki sinema severleri selamladı.
Yapımcı Shebnem Askin da “Dilerim filmimizi keyifle izlersiniz. Bu arada Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun. Ben de öğretmen çocuğuyum” cümleleriyle öğretmenleri de unutmadı.